Bursa Kons İş İlanları

Bursa Kons İş İlanları profesyonel ve güzel konsomatris arayan gazino ve barlar için en iyi yöntemlerden biridir. Bursa gazino kons iş ilanları sayesinde Bursa tavernaları hızlı bir şekilde, aradıkları kons bayanlara kısa sürede ulaşmaktalar. Bursa başta olmak üzere, yurdumuzun her bölgesinde menajerlik hizmeti veren, Yücel menajerlik ajansı tüm elit mekanlara çekici ve hoş konsomatris temini yapmaktadır.

Bursa Kons İş İlanları

Hızlı bir şekilde artan bar mekanlarından dolayı, sektörde kons yapan bayan aramaları sıklaşmakta ve konsomatris bulunması zorlaşmaktadır. Yücel menajerlik uzun yıllardır, ülkemizde hız kesmeden verdiği hizmetlerin başında, gazino kons iş ilanları olmaktadır. Bursa konsomatris iş ilanları gün geçtikçe daha çok ihtiyaç haline gelmiştir, şu an Bursa gece hayatında hizmet veren birçok elit zengin mekan Yücel menajerlik ajansı aracılığıyla bu ihtiyaçlarını gidermektedir. Yücel menajerlik Bursa Konsomatris İş İlanları vererek, ihtiyaç duyan tüm mekanlara işinde oldukça profesyonel konsomatrisler bulmaktadır. Yücel menajerlik kons olarak iş başvurusu kabul etmeden önce, başvuru yapan bayanlardan bazı kriterleri ön planda tutmaktadır. Bursa pavyon iş ilanları için Yücel menajerlik aşağıda bulunan kriterlerle beraber, çalışacak olanları birçok hakları da sunmaktadır.

Bursa Konsomatrislere Verilecek Olanaklar

– Yevmiye ortalama kazancı 350 TL ve 750 TL arasında olacaktır.

– İstemesi durumunda sigortası ivedi olarak başlatılacaktır.

– Yeme – içme giderlerinin tümü mekan tarafından karşılanacaktır.

– Gazinoya gidip gelişler için araç sağlanacak, ulaşım karşılanacaktır.

Bursa Konsomatris İş İlanları Sırasında İstenilen Kriterler

– Fiziki problemi olmamalı, sağlıklı ve çalışmasında sorun olmamalıdır.

– Giyim ve kuşamı oldukça güzel, bakımlı olmalı ve mekana uygun kıyafet seçmelidir.

– Konsomatrisler kesinlikle 40 yaş altında ve 18 yaş üstünde olmalıdır.

– Güler yüzlü, konuşkan ve müşteriler ile yakından ilgilenebilecek biri olmalıdır.

 

Yücel menajerlik Bursa konsomatris iş ilanları verirken hem mekana uygun gazino kons işi için profesyoneller bulmakta, Bursa ve bölgelerinde kons iş arayan bayanlar ülkemizin en gözde mekanlarında iş bulmaktadır. Bursa eğlence sektöründe iş arayan tüm bayanlar Yücel menajerlik ajansıyla kontak kurabilir ve elit mekanlarında iş başı yapabilirler. Yücel menajerlik ajansı SMS ve WhatsApp numaraları 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 telefon numaralarından Yücel beyle hemen kontak kurabilirler.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?