Bursa Kons Bayan

1283 0

Bursa Kons Bayan arkadaşlar içinde bulunduğumuz gelişen ortamda, Bursa kons menajer ajansları üzerinden en iyi mekanlarda kolayca iş bulmaktadır. Bursa kons bayanlar dilerlerse başta Bursa olmak üzere birçok kentte gazinolarda iş olanaklarına ulaşmaktadır. Ülkemizin deneyimli menajerlik ajansı olan Yücel menajerlik Bursa kons is ilanları vasıtasıyla birçok iş arayan konsomatrise ulaşarak büyük imkanlar vermektedir.

Bursa Kons Bayan

Gün geçtikçe büyüyen gece hayatı mekanlarına bakıldığında, kons bayan veya konsomatris iş ilanları sürekli karşımıza çıkmaktadır. Öncelikle Bursa gazino iş ilanları veren menajerlik firmaları arasında Yücel menajerlik ajansı, uzun yılların birikimi ile ilk sırada yer almaktadır. Yücel menajerlik başta Bursa pavyon iş ilanları olmak üzere, birçok kentimizde iş ilanları vermektedir. Yücel menajerlik konsomatris olarak çalışacak insanlara, birbirinden farklı alanında profesyonel mekanları temin ederken, konsomatris olarak çalışacaklara büyük fırsatlar sağlamaktadır. Konsomatris olarak iş arayan tüm bayanlar Yücel menajerlik güvencesinde elit mekanlarda iş başı yapabilir ve sektörün oldukça üzerinde para kazanabilirler.

Bursa Kons Bayan İçin Verilen Olanaklar

* Ortalama günlük yevmiye 850 TL ve 1500 TL arasında olacaktır.

* Yeme & içme tüm masraflar gazino ve bar tarafından karşılanacaktır.

* Konaklayabileceği, en iyi şekilde yatma yeri sağlanacaktır.

Bursa kons bayan isterse hemen sigorta girişi başlatılacaktır.

* Gazinoya gidiş gelişler için servis sağlanacaktır.

Bursa Kons İş İlanları Sırasında İstenilen Kriterler

* Bursa kons bayan işinde çalışacaklar 35 yaş altında ve 18 yaş üstünde olmalıdır.

* Giyimine ve kıyafetine önem veren, bakımlı olanlar müracaat etmelidir.

* Seyahat engeli olmayan, farklı şehirlerde çalışabilecek olanlar.

* Sohbeti oldukça seven, güler yüzlü ve müşteriler ile yakından ilgilenecekler.

* Fiziki problemi olmayan, sağlık sorunu olmayan ve çalışmaya el verişli olanlar.

Yücel menajerlik Bursa gazino konsomatris iş ilanları verirken hem mekana uygun Bursa kons bayan bulmakta ve iş arayan bayanlara en iyi gazinolarda iş bulmaktadır. İş arayan tüm konsomatrislik yapan bayanlar, Yücel menajerlik ile hemen iletişim kurabilir ve oldukça elit mekanlarda iş başı yapabilirler. Gazino menajerleri arasında, Yücel menajerlik güvenilir ajans olmakla beraber, en kaliteli mekanlarla iletişim kurabilen, gözde ajans olma önceliğini taşımaktadır. Yücel menajerlik WhatsApp ve SMS 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 telefon numaralarından, Yücel beyle irtibat kurabilirler.

Related Post

Ankara kons iş ilanları

Kons bayan aranıyor

Posted by - 14 Mart 2017 0
Kons bayan aranıyor iş ilanı, barlarda, gazinolarda, gece kulüplerinde, payvonlarda, night kulüplerde ve tüm eğlence merkezlerinde çalışmak isteyecek bayanlar için…

Ankara Kons Bayan İlanları

Posted by - 8 Şubat 2018 0
Ankara Kons Bayan İlanları, son dönemlerde artarak verilmektedir. Kons bayan iş ilanları çok fazla verilme sebebi artan mekan sayısından kaynaklanmaktadır.…