Bayan üniversite öğrencilerine özel yaz tatilinde iş fırsatları sunuyoruz

Bayan üniversite öğrencilerine özel yaz tatilinde iş fırsatları sunuyoruz

1568 0

Bayan üniversite öğrencilerine özel yaz tatilinde iş fırsatları sunuyoruz, bayan üniversite öğrencisi iseniz ve okul masraflarınızı karşılamak için yüksek gelirli para kazanmak istiyorum diyorsanız bu ilana bakın.

Bayan üniversite öğrencilerine özel yaz tatilinde iş fırsatları sunuyoruz

yaz tatili yaklaşıyor ve 3 aylık bir tatil olacak. Bu 3 aylık boş zamanınızda Yücel Menajerlik olarak, 18 yaş üstü bayan öğrencilere türkiye geneli gazino, bar, gece kulübü, club, turistik night club gibi mekanlarda kons konsomatris pozisyonunda öğrenci bayanlara da yaz tatili iş ilanları sunuyoruz.

Bazı arkadaşlar kons veya konsomatris ne demek olduğunu bilmemektedirler. Öncelikle size kons ve konsomatris ne demek olduğu konusunda aydınlatalım. Fransızca consommatrice olarak yazılan konsomatrisin kelime anlamı kadın içici ve kadın tüketici anlamına gelen bir kelimedir. Türkçe de ise mesleki anlamda kullanılmaktadır. gazino, bar, club gibi eğlence yerlerinde müşteri ile birlikte yiyip içerek çalıştığı yere kazanç sağlayan “eğlence sektörü emekçisi” kadınlara konsomatris denir. kons ise konsomatrisin kısaltılmışıdır.

sahil bölgeleri yazlık yerlerde konsluk yapacak kons bayan konsomatris aranıyor

Sayın bayan öğrenciler, şimdi size iş konusunda bilgi verelim ve kons konsomatris ne yapar? sorusuna birlikte cevap arayalım. kons bayan,  öncelikle çalışmış olduğu mekana güzel giyimli, gösterişli ve bakımlı bir şekilde gelmiş olması gerekir. işe başlamak için mekanın salonuna geçilir. mekan içinde kons bayanların oturduğu masalar vardır bu masalarda müşteri beklemeye başlanır. Müşteriler geldikten sonra garson ve şefler tarafından servisler açılır. bundan sonra kons bayanlar müşteriyle, ya hoş geldin yaparak tanışır yada garson veya şef tanıştırır. Müşterinin masasına oturulur. Tanışmadan sonra sohbet etmeye başlanır. sohbet esnasında müşteri kons bayana içki ısmarlaması gerekmektedir. kons bayanın alkol almaması önemlidir. Alkol yerine meyve suyu gibi alkolsüz içkiler tercih edilir.

Not: işimiz çalışma saatleri içinde mekanın salonunda müşteri masasına oturup sohbet etmektir. Mekan dışında müşteriyle buluşmak kesinlikle söz konusu değildir. Çalışacak arkadaşların bu bilinçle işe başlangıç yapması şarttır.

Yukarıda sunduğumuz üniversite öğrencileri için iş ilanları şartlarımız ve yevmiyeler aşağıda belirtilmiştir:

  • 18 – 30 yaş aralığında olmak
  • Güler yüzlü olmak
  • Fiziğin ve diksiyonun düzgün olması gerekmektedir
  • Deneyim gerekmemektedir

Yevmiyeler Günlük: 350 400 tl sabit net yevmiyelerdir

iletişim: whatsapp: 0542 795 95 65 Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

 

 

Related Post

Bayan Solist İş İlanı

Posted by - 15 Aralık 2016 0
Bayan Solist İş İlanı, sesine güvenen tecrübesiz, yada daha önce gece kulübü, night club, turistik gazino veya bu tür eğlence…

Ankara Pavyon Konsomatris

Posted by - 12 Şubat 2018 0
Ankara Pavyon Konsomatris iş ilanları taverna ve gazinoların çok hareketli olmasından dolayı, gün geçtikçe daha fazla öne çıkmaktadır. Büyük ilimiz olan Ankara…
Bayan kons iş ilanları

Bayan kons iş ilanları

Posted by - 13 Mart 2017 0
Bayan kons iş ilanları, kons olarak gazinolarda, eğlence merkezlerinde, bar ve kulüplerde konsomasyon hizmeti vermek isteyen bayanlar içindir. Bayan kons…