Bayan Solist İş İlanı

Sesine güvenen tecrübesiz, yada daha önce gece kulübü, night clup, turistik gazino veya bu türk eğlence mekanlarında sahne almış, tecrübeli bayanlar için yüksek yevmiyeli, bayan solist iş ilanıdır.

Yücel Menajerlik güvencesi ile Tüm Türkiye genelinde çalışmak isteyen solist bayanlar bize whatsapp veya telefonumuzdan ulaşarak iş imkanı elde edebilir.

Huzurlu, güvenilir ve elit mekanlarda sahne alacak 18 yaşı veya üstünde yüksek günlük yevmiyeler ile solist bayanlar alınacaktır.

Günlük en az 500 TL ile Gece Kulüplerinde çalışmak istemez misiniz?

Aranılan Özellikler

  • Sesine güvenen tecrübesiz
  • Daha önce çalışmış tecrübesi olan
  • Fiziği düzgün, giyimine ve bakımına özen gösteren
  • Seyahat ve konaklama engeli olmayan
  • Günlük net yevmiyeler ile çalışacak

Bayanlar işe alınacaktır. İlanımıza başvuru yapmak için whatsapp veya telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yücel Menajerlik Personel İstihdamlarında Çalıştığı Firmalar İle Personel Arasında Uygun İş Akitleri Hazırlayarak, iki Tarafı da Korur. İşe alınacak olan personellerin sosyal hakları, eğer personel ister ise sigortası, konaklaması, yeme ve içme gibi ihtiyaçları yine Yücel Menajerlik Güvencesi ve kalitesi ile firmalara tarafından temin edilir.

Bayan solist iş ilanı

Eğer huzurlu, güvenli mekanlarda elit müşterilere hizmet ederek ve eğlenerek yüksek bütçeler ile çalışmak isterseniz Yücel Menajerlik size bir telefon kadar uzaklıkta. Yücel Menajerlik olarak Tüm Türkiye’ de ki gece kulüpleri, night club, bar, müzikhol, pavyon, turistik gazino gibi eğlence merkezlerinin seçkin olanlarına hizmet etmekteyiz. Eğer sesinize güvenen bayanlar iseniz Yücel Menajerlik aracılığı ile bayan solist iş ilanımıza başvurabilir veya tecrübeli iseniz ve daha önce başka mekanlarda da solistlik yapmış iseniz yüksek bütçeli günlük net yevmiyelerimiz ile işe başlayabilirsiniz. ilanlarımıza başvuru yapmak için Lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçin veya Telefon numaramızı kullanarak bizi arayınız.  Ayrıca Facebook adreslerimizden de bizi takip edebilir oradaki bulunan bayan solist iş ilanlarına bakabilirsiniz. Eğer Kendinize güveniyor ve yüksek fiyatlar ile eğlenceli ortamlarda bizimle çalışmak istiyorsanız doğru bir menajerlik adresindesiniz demektir. İletişim için gerekli bilgileri aşağıda ve sayfanın sağında bulabilirsiniz.

Not: Yücel Menajerlikle çalışacak solist arkadaşların konslu olması şarttır. Konssuz solistler dikkate alınmayacaktır.

 

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?