Oryantal ve Dansöz İş İlanları

6015 0

Bayan Oryantal ve dansöz İş İlanı ilanımız Yücel Menajerlik Güvencesi ile çalışmak isteyen tüm iş arayan bayanlar için oryantal ve dansöz iş ilanıdır. Gece kulüplerinde, turistik gazinolarda, turistik eğlence mekanlarında, barlarda, pavyon ve night kulüplerde, Yücel Menejerlik güvencesi ile çalışmak üzere dansöz, bayan dansçı, oryantal bayanlar için iş imkanı

Yüksek ve dolgun ücretler ile günlük yevmiyeli net minimum 1000 TL den başlayan fiyatla oryantal olarak çalışın

Güvenli, huzurlu ve elit gece kulüplerinde oryantal olmak veya oryantal olarak çalışmak istiyorsanız Yücel Menajerlik

dansoz-ilanlari-gece-klubusize bir telefon kadar yakın. whatsapp tan veya 24 saat açık telefondan bizi arayarak iletişim kurabilir, oryantal olarak çalışabilirsiniz.

Deneyimli veya çalışılacak mekanlarda yetiştirilmek üzere deneyimsiz bayanlar için minimum 1000 TL ücret ile başlayan 1500-1600 TL ye kadar günlük net yevmiyeler ile Yücel Menajerlik güvencesiyle çalışın

Bayan Oryantal ve dansöz İş İlanı

Fiziğinize, enerjinize ve kendinize güveniyorsanız, eğlenceli ortamlarda elit müşteriler çalışarak dolgun ücret fiyatlar alarak çalışmak istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz.

İlanımız Tüm Türkiye olmak üzere karadeniz gazinolarında, iç anadolu gazinolarında ege gazinolarında, akdeniz gazinolarında ve marmaradaki tüm gazinoların seçkin elit gazino ve gece kulüpleri için geçerlidir. Yücel Menajerlik tüm Türkiye’de ki en seçkin gece kulüpleri ve turistik gazinoları ile çalışmaktadır.

Bizimle çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menejerliğimiz güvencesi altında çalışabilirler. Yücel Menajerlik Çalıştığı tüm personeline sosyal hakları sağlatabilen bir acentedir.

Edremit bölgesinde Altınoluk, Güre ve Örende, İstanbul gazinolarında oryantal olarak iş arayan, Bursa gece kulüplerinde dansçı oryantal veya dansöz olarak çalışmak, Bursa, Balıkesir, İzmir, Ankara, Adana gece kulübü, turistik gazinolarında iş arayan kişiler için 18 yaşını doldurmuş tüm bayanlar bu ilana başvurabilirler. İlanımıza başvurular whatsapp’tan veya telefon görüşmeleri aracılığı ile yapılmaktadır.

 Bayan Oryantal ve dansöz İş İlanı ‘na başvuru yaparak Çalışmak isteyen bayanlara tüm sosyal haklar sağlanır. İşler Konaklamalı ve seyahat engeli bulunmayan bayanlar için daha uygundur.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

Related Post

Bar gazino iş ilanları

İstanbul Dansçı İlanları

Posted by - 8 Şubat 2018 0
İstanbul Dansçı İlanları arayan bayanlar Yücel menajerlik ajansı vasıtasıyla artık çok kolay bir şekilde dansçı işlerine ulaşmaktadır. Yücel menajerlik uzun…
konya kons bayan garson konsomatris gazino iş ilanları

Konya Kons İş İlanları

Posted by - 28 Mayıs 2017 0
Konya kons iş ilanları, faaliyetlerimizin yoğun olduğu şu dönemde iş gücü ve personel ihtiyacımızı karşılamak amacıyla konya şehir dışı gazino…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir