Gazino Kons iş ilanları

Bayan Konsomatris İş İlanları

2265 0

Bayan konsomatris iş ilanları, kosmatris olarak güvenli gazinolarda ve huzurlu ortamlarda dolgun ücretler ile çalışmak isteyen bayanlar için iş ilanıdırKons ve Konsomatris olarak çalışmak isteyen, elit müşterilere hizmet ederek yüksek günlük yevmiye standartlarında, kalacak  yer ve konaklaması verilen, panasiyonlu pavyon ve gazinolarda çalışmak isteyen bayanlar için kons bayan menejerleri arasında yer alan yücel menajerlik güvencesi ile iş garantili verilmiş bir ilandır

Bayan konsomatris iş ilanları

Edremit körfezinde kons olarak çalışmak isteyen, Bursa gece kulüplerinde, night club, bar ve turistik gazinolarında, İstanbul gece kulüplerinde, İzmir, Ankara gece kulüplerinde ve tüm Türkiye genelindeki mekanlarda eğlenceli ortamlarda elit müşterilere hizmet etmek üzere dolgun ücretler ile çalışacak deneyimli, deneyimsiz kons bayanlar alınacaktır.

Kons bayan iş ilanları için Aranılan Özellikler

  • Eğlenmeyi seven güler yüzlü,
  • Konuşmayı seven diksiyonu düzgün,
  • Giyimine ve bakımına özen gösteren,
  • 18 yaş üstü,
  • Fiziksel olarak engeli olmayan,
  • Seyahat ve konaklama engeli olmayan,
  • Deneyimsizler için en az 1000 TL günlük yevmiye ile çalışacak,
  • Seyahat ve konaklama engeli olmayan
  • İşini severek yapabilen prezentabl  deneyimli deneyimsiz

Bayanlar işe alınacaktır. bayan konsomatris iş ilanları için İşe alınan bayanlar hemen hemen tüm Türkiye  geneli başlıca ( Samsun, Denizli, Uşak, Çanakkale, Bursa, Muğla ve İlçeleri, Aydın, Denizli, Antalya, Balıkesir ve ilçeleri olan Edremit, Akçay, İzmir ve ilçelerindeki gazinolarda, Ankara ve ilçelerinde ki tüm eğlence merkezleri, İstanbul ) dahil olmak üzere her yerde iş imkanına konsomatris menajerlik ajansımız güvencesi ile işe yerleşebilirler. Gazino iş ilanlarımız tüm Türkiye’de ki eğlence merkezleri ve eğlenceye yönelik sektörler için geçerlidir. Bizimle çalışan tüm personelimiz elit müşterilere hizmet vererek yüksek gelir elde edebilirler. Yine aynı zamanda acentemiz güvencesi ile çalışan tüm personelimiz güvenli huzurlu ortamlarda, stres ve sıkıntıdan kesinlikle arınmış mekanlarda çalışır. Firma olarak kesinlikle kötü mekanları tercih etmiyoruz. Yücel Menajerlik her zaman seçkin ve tecrübeli firmalar ile çalışarak aynı zamanda personelini güven altında çalıştırmaktadır.

İş konaklamalı bir iştir. Konaklama, yemek, yol gibi sosyal haklar çalışılacak firmalara aittir. İsteyen bayanlar için sigorta kesinlikle yapılır.

Bizimle çalışmak isteyen bayanlar bayan konsomatris iş ilanları için bizlere günün 24 saati telefon numaramız dan arayarak veya whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, başvuruda bulunabilirler. İletişim bilgilerimiz:

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

Related Post

Kons ilanları ve Gece yevmiyeli iş

İstanbul Kons İş İlanları

Posted by - 8 Şubat 2018 0
İstanbul Kons İş İlanları içinde bulunduğumuz ortamda, kons arayan mekanlar için en iyi yöntemlerden biridir. Club bar kons iş ilanları vasıtasıyla İstanbul…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir