bayan kons pavyon müzikhol iş ilanları

bayan kons pavyon müzikhol iş ilanları

2008 0

bayan kons pavyon müzikhol iş ilanları, kons ve konsomatris olarak elit müşterilere hizmet ederek dolgun günlük yevmiye standartlarında, kalacak  yer ve konaklaması verilen, huzurlu ve güvenli ortamlarda çalışmak isteyen bayanlar için yücel menajerlik güvencesi ile sunulan bir iş imkanıdır.

bayan kons pavyon müzikhol iş ilanları

Türkiye genelinde bayan kons olarak çalışmak isteyen, Bursa şehir dışı ilçelerinde pavyon müzikhol ve gece kulüplerinde, night club, bar ve turistik gazinolarında, İstanbul şehir dışı gece kulüplerinde, İzmir, Ankara şehir dışı pavyon ve tüm Türkiye genelindeki mekanlarda eğlenceli ortamlarda elit müşterilere hizmet etmek üzere yüksek ücretler ile çalışacak deneyimli, deneyimsiz kons bayanlar alınacaktır.

Aranılan Özellikler

  • Eğlenmeyi seven güler yüzlü,
  • Konuşmayı seven diksiyonu düzgün,
  • Giyimine ve bakımına özen gösteren,
  • 18 yaş üstü,
  • Fiziksel olarak engeli olmayan,
  • Seyahat ve konaklama engeli olmayan,
  • Deneyimsizler için en az 350 TL günlük yevmiye ile çalışacak,
  • Seyahat ve konaklama engeli olmayan
  • İşini severek yapabilen prezentabl  deneyimli deneyimsiz

Bayanlar işe alınacaktır. İşe alınan bayanlar hemen hemen tüm Türkiye  geneli için başlıca ( Adana, Mersin, Samsun, Eskişehir, Denizli, Uşak, Çanakkale, Bursa, Muğla ve İlçeleri olan Fethiye, Bodrum, Balıkesir ve ilçeleri olan Edremit, Güre, Altınoluk, Akçay, İzmir ve ilçelerindeki gazinolarda, Ankara ve ilçelerinde ki tüm eğlence yerleri, İstanbul dışı ) dahil olmak üzere her yerde iş imkanına menajerliğimiz güvencesi ile işe yerleşebilirler.

gazino night club iş ilanları

Gazino, pavyon, müzikhol ve night club iş ilanlarımız tüm Türkiye’de ki eğlence merkezleri ve eğlenceye yönelik sektörler için geçerlidir. Bizimle çalışan tüm personelimiz elit müşterilere hizmet vererek yüksek gelir elde edebilirler. Yine aynı zamanda acentemiz güvencesi ile çalışan tüm personelimiz güvenli huzurlu ortamlarda, stres ve sıkıntıdan kesinlikle arınmış mekanlarda çalışır. Firma olarak kesinlikle kötü ve analiz etmediğimiz mekanları tercih etmiyoruz. Yücel Menajerlik her zaman seçkin ve tecrübeli firmalar ile çalışarak aynı zamanda personelini güven altında çalıştırmaktadır.

İş konaklamalı bir iştir. Konaklama, yemek, yol gibi sosyal haklar çalışılacak firmalara aittir. İsteyen bayanlar için sigorta kesinlikle yapılır.

Bizimle çalışmak isteyen bayanlar bizlere telefon numaramızdan arayarak veya whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, başvuruda bulunabilirler. iletişim bilgilerimiz aşağıdadır:

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

Related Post

Bayan kons iş ilanları

Bayan kons iş ilanları

Posted by - 13 Mart 2017 0
Bayan kons iş ilanları, kons olarak gazinolarda, eğlence merkezlerinde, bar ve kulüplerde konsomasyon hizmeti vermek isteyen bayanlar içindir. Bayan kons…
gazino bar pavyonlarda çalışacak kons bayan garson konsomatris aranıyor

Ankara Bayan Garson Arayanlar

Posted by - 15 Şubat 2018 0
Ankara Bayan Garson Arayanlar çoğunluk olarak, personel arama sırasında Yücel menajerlik ajansı vasıtasıyla aradıkları personeli bulmaktalar. Yücel menajerlik eğlence sektörü…