Bayan gazino iş ilanları

Bayan gazino iş ilanları

Bayan gazino iş ilanları için yücel menajerlik, Tüm Türkiye’nin 81 vilayetinden gazinolarda çalışmak üzere çok acil bayan personeller işe alacaktır.

Bayan gazino iş ilanları

Acentemiz tüm türkiye geneli  şehir dışı ve çevresi de dahil olmak üzere gazino iş ilanları alımı için yüksek ücretlerle kons bayan, bayan garson aramaktadır. İşe alınacak olan bayanlar bu kons ve bayan garson ilanları için başvurularını yücel menajerlik sitesi yucelmenajerlik.com dan yapabilirler. En seçkin gazinolarda çalışmak isteyen gazino personeli olmak isteyen bayanlar için ilanımız tüm türkiye geneline açıktır.

Gazinoya bayan garson iş ilanları

Şehir dışı  çalışmak isteyen bayanlarda gazino bayan kons ilanı başvurusu, gazino bayan garson ilanı başvurusu, gazino club ilanı başvurusu olan tüm ilanlarımıza müracaat edebilir.

Türkiye’nin en eski ve tecrübeli, kons menejerleri arasında yer alan yücel menajerlik Türkiye’nin en seçkin mekanlarında kons sitesi aracılığı ile sizlere bayan gazino iş ilanları sunmaktadır.

Eğer şehir dışında yatılı konaklamalı çalışabilirim seyahat engelim yok diyorsanız, aşağıdaki genel, fiziki ve sağlık koşulları da sizde bulunuyorsa whatsapp ve telefon numaralarımızdan bize günün 24 saati ulaşarak başvuru yapabilirsiniz.

Genel fiziki ve sağlık koşulları:

  • 18-30 yaş arasında olmak
  • Fiziği ve diksiyonu düzgün olmak
  • Boy en  az 155 cm olmak
  • Sağlık probleminin olmaması gerekiyor
  • Vücudun görünen yerlerinde faça, yara izi, sakatlık problemi olmamak
  • Esnek gece çalışma temposuna uyumlu olmak
  • Güler yüzlü pozitif olmak
  • seyahat engeli olmamak

Peki acentemiz güvencesinde çalışacak bayan garson ve konslar ne kadar kazanır?

Kons bayan: 350 400 450 500 tl

Bayan garson: 200 tl dir

Bayan gazino iş ilanları ilanına başvurmak için en az 18 yaşında olmanız gerekir. 18 yaşından büyük olan bayanlar ise en fazla 30 yaşında olmalıdırlar. Bu yaşlar arasında olmayan bayanların müracaatları kabul edilmeyecektir. Belirtilen yaşlar arasında olmayanlar lütfen ilanlarımıza başvurmayın.

Yücel Menajerlik ayrıca çalıştığı mekanlarla anlaşması gereği, personellerinin konaklama, yemek, ssk, servis giderlerini karşılatmaktadır. Tanımadığı ve iyi analiz etmediği gazino, pavyon, bar, club, müzikhol, night club gibi işletmelerle kesinlikle çalışmamaktadır.

İletişim için gerekli bilgileri aşağıda ve sayfanın sağında bulabilirsiniz.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?