Bayan garson kons iş ilanları

Bayan garson kons iş ilanları

Bayan garson kons iş ilanları, gazino bar pavyonlarda kons bayan garson olarak çalışacak bayanlara özel bir ilandır. gece çalışarak dolgun ücretli iş arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Bayan garson kons iş ilanları

gece yevmiyeli iş arayan bayanlara eğlence sektöründe faaliyet gösteren yücel menajerlik en seçkin, pavyongazino bar, club, müzikhol gibi mekanlarda iş olanağı ve istihdam sağlıyor.

Bayan garson kons iş ilanları sitesi olan yucelmenajerlik.com başta istanbul, ankara, izmir, bursa olmak üzere eskişehir, mersin,uşak, kayseri, samsun, sakarya, izmit, ısparta, burdur, sivas, balıkesir, erzurum, elazığ, adana, gaziantep, zonguldak, kütahya gibi Türkiye geneli tüm illerden gece çalışacak bayan elemanlara, konsluk yapacak kons arkadaşlara Bayan garson kons iş ilanları konusunda hizmet ve imkan sunmaktadır.

gece çalışacak kons bayan eleman aranıyor

Sayın bayan arkadaşlar, belkide bir çoğunuzun hayalidir yüksek gelirli bir işe istihdam etmek. Eğer hem eğlenmeyi hemde para kazanmayı seviyorsanız size güzel haberlerimiz var.

Geçmiş senelerde olduğu gibi bu yılında her günü bayan personel eleman alımı yapan, Türkiye’nin en büyük menajer siteleri ve menajerlik ajansları arasında bulunan Yücel Menajerlik sürekli kons bayan konsomatris alımı yapmaktadır.

Bayan garson kons iş ilanları deneyimli veya deneyimsiz bayan eleman  alımını yaparak kadrosunu devamlı genişleten ve elemanlarına en iyi imkanları sunmaya devam eden Yücel Menajerlik iş başvurusu yapmak için bir takım kriterlere sahip olmak gerekmektedir. Bunların başında görsellik ve düzgün bir fiziğe sahip olmak ve de belirli bir yaş aralığında olmanızdır ( 18 – 30 yaş aralığı ). Ayrıca güzel konuşuyor ve sohbet etmeyi seviyor olabilmektir.

Yücel menajerlik 1993 yılında kuruluşunu gerçekleştirmiş olup eleman sayısını istikrarlı bir şekilde artırarak sektöründe güvenirliğini liderliğini güçlenerek korumaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek menajerliğini üslendiği kişilere aktarmaktadır.

Mekan güvenirliği, yer emniyeti, eleman memnuniyetini ve insan faktörünü her şeyin önünde tutan yücel menejerlik organizasyonlarında zaman uyumuna ve tüm süreçlerde gelişime değer vermektedir.

Büyüyen firmamızla birlikte ve gelişen hizmet kalitesi anlayışımıza uygun, kariyerine bizimle yön vermek isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Bayan garson kons iş ilanları için niteliklerinize uygun aşağıdaki pozisyonlara başvurunuzu bekliyoruz:

  • Kons Bayan Konsomatris: 350 400 450 tl 500 tl
  • Dansçı kız ( direk, striptiz ): 400 500 600 tl
  • Oryantal dansöz: 350 400 450 tl 500 tl
  • Bayan garson: 200 tl
  • Barmaid: 200 tl

Bayan garson kons iş ilanları yevmiyeleri günlük olup net olan yevmiyelerdir, Kişinin tecrübe, yaş ve görselliğine göre farklılık gösterebilir

Bayan eleman alımı açıklaması yukarıdaki gibidir. Dilerseniz istediğiniz pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz de genel başvurularınızı günün 24 saati aşağıdaki telefon numarasından yapabilirsiniz.

Whatsapp: 0542 795 95 65 Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?