Türkiye kons iş ilanı

Bayan garson iş ilanları

2364 0

Bayan Garson İş İlanları ; gazinolarda, nayt kulüplerde, night club, gece kulüplerinde, pavyon ve tüm eğlence merkezlerinde bayan garson iş ilanları başlığında ilan arayan müşterilerimiz için özel bir ilandır.

Bayan garson iş ilanları

Yücel Menajerlik kalitesi ile gazinolarda dolgun ücretler ile huzurlu ve güvenli mekanlarda çalışabilecek bayan garsonlar işe alınacaktır. Gazinolarda dolgun ücretler ile çalışmak isteyen bayanlar bu ilana whatsapp hattımızdan veya telefon numaramızdan bizi arayarak başvuru yapabilir. Seçkin mekanlarda Garson olarak iş arayan bayanlar günlük yüksek yevmiye ile çalışacaktır.

Garson iş ilanları bünyesinde oluşturduğumuz bu garson iş ilanı aracılığı ile yine bize başvuru yaparak işe başlama ile tüm sosyal hak ve güvencelere sahip olabilirler.

Günlük garson iş ilanı yatılı bir iştir. günlük garsonluk iş ilanı için başvuru yapan bayanlar yücel menajerlik ayrıcalığı ile çalıştıkları mekanın vereceği imkan ile yatılı olarak çalışacaktır.

Bayan garson arayan gazinolar da bu ilan sayesinde ve yücel menajerlik aracılığı ile bayan garson çalışma usülünce tüm sosyal hakları bizim güvencemiz ile sağlayacaktır.

Bayan garson iş ilanları

Bayan garson olarak gazinolarda çalışmak isteyen bayanlar için aradığımız özellikler aşağıda ki gibidir.

  • 18 yaşını doldurmuş
  • Giyimine özen gösteren
  • Bakımına özen gösteren
  • Fiziği düzgün ve fiziksel bir kusuru olmayan
  • İşini severek yapacak
  • Deneyimli veya deneyimsiz
  • Seyahat engeli olmayan
  • Konaklama bakımından sorunu olmayan
  • Güleryüzlü, somurtkan olmayan
  • Diksiyonu düzgün konuşması bilen

Bayanlar garson olarak işe alınacaktır. Yevmiyeler 200 TL ile 300 TL arasında net ücretlerdir

Yücel Menajerlik Çalıştığı tüm personeline sosyal hakları sağlatan bir gazino menajerlik acentesidir. Garson olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşlarımız kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile acentemiz koruması ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

Garsonluk yapmak isteyeceğiniz mekan seçimine göre konaklamalı veya konaklamasız olabilir. Konaklamalı mekanlarda çalışacak olan bayanların, konaklamaları Yücel Menajerlik güvencesi ile çalışılan firmaya aittir.
Sigorta isteyen personele kesinlikle sigorta yapılır. Sosyal Haklar güvencemiz altındadır. Yeme, içme konaklama gibi vs. Daha detaylı bilgi için günün 24 saati boyunca lütfen bizimle irtibat kurunuz. ilanımıza başvuru yapmak için bizi arayın

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

 

Related Post

Bayan gazino iş ilanları

İstanbulda Kons Arayanlar

Posted by - 2 Şubat 2018 0
İstanbulda Kons Arayanlar genelde gece hayatında hizmet veren gazino ve pavyonlardan oluşmaktadır, bu sektörde kons arayan mekan sayısı oldukça fazladır.…

Bursa Kons İş İlanları

Posted by - 28 Şubat 2018 0
Bursa Kons İş İlanları profesyonel ve güzel konsomatris arayan gazino, bar, pavyon, müzikhol, gece kulüpleri için en iyi yöntemlerden biridir.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir