Bar gazino iş ilanları

Barda Konsomatris Nedir?

3562 0

Barda Konsomatris Nedir? Genel olarak gece hayatında özellikle gazino ve pavyon kadınlarının müşterileri ile ilgilenme hizmeti diyebiliriz. Barda konsomatris arayanlar genelde kons işi yapacak kadından güzelliklerine ve konuşmalarına oldukça önem vermekteler. Konsomatrislik işi yapan kadın müşteri ile ne kadar yakından ilgilenirse ve ne kadar hoş vakit geçirirse mekan için önemli bir hizmette bulunmuş olur, bu nedenle mekanına kons arayan gazinolar genelde bayanların konuşma ve diksiyonuna oldukça önem verirler.

Barda Konsomatris Nedir?

Barda konsomatris yapacak kadınlar genel olarak ülkemizde kons menajerleri tarafından iş bulmaktalar, bu alanda hizmet veren Yücel menajerlik iş arayan, mekan arayan ya da mekan sahibi olup konsomatris arayanlar için aracılık hizmeti vererek her iki taraf içinde menajerlik hizmeti sunmaktadır. Barda kons işi yapacak bayanlar güzellikleri kadar giyimleri, konuşmaları, mekana ayak uydurmaları oldukça önemlidir. Yücel menajerlik barda çalışacak bayanlar için birçok çalışmalar sergilemektedir, bayanlara kons işi temin eden Yücel menajerlik elbette ki bir takım kriterleri de göz önünde almaktadır, kriterlere uyan tecrübeli ya da tecrübesiz her kadına gazino kons işi bulmaktadır.

Barda Konsomatris İşi Arayanlardan İstenilenler

  • Öncelikle 30 yaş altında ve 18 yaş üstünde olunmalıdır.
  • Fiziği mükemmel, ne çok zayıf ne de çok kilolu olunmamalıdır.
  • Giyim ve elbise seçimi mekana uyumlu olunmalıdır.
  • Fiziksel sorunu olmayacak ve sağlıklı olunmalıdır.
  • Çevresiyle iyi geçinmeli ve sıcak kanlı, insan ilişkisi mükemmel olmalıdır.

Barda Konsomatris İş İlanları Başvurusu Yapacaklara Sunulacak Kolaylıklar:

  • Sosyal hakların verilmesi ve sigortanın yapılması.
  • Yatacak kalkacak sıkıntısı olmadan, konaklama sağlanacaktır.
  • Yol ve ulaşım masraflarının giderilmesi, gidiş gelişler için servis verilecektir.
  • Yevmiye olarak gecede ortalama bar kons ücretleri 850 – 1500 TL arası olacaktır.
  • Yeme içme masraflarının sağlanması ve ekstra harcamalar karşılanacaktır.

Tüm bu kriterlerden ve kolaylıklardan yararlanarak pavyonda kons kadınlar arasında yer almak istiyorsanız, Yücel menajerlik aracılığıyla en güvenli mekanda iş başı yapabilirsiniz. Yücel menajerlik ülkemizin elit mekanlarında gazinoda konsomatris işi bularak en iyi kazancı elde etmenize aracılık edecektir. Tek yapmanız gereken hemen 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 WhatsApp numaralarından Yücel beyle irtibat kurabilirsiniz ve Barda Konsomatris Nedir? Kazançları nelerdir? Kısaca öğrenebilirsiniz.

Related Post

Gazino Kons iş ilanları

Bayan Konsomatris İş İlanları

Posted by - 5 Ekim 2016 0
Bayan konsomatris iş ilanları, kosmatris olarak güvenli gazinolarda ve huzurlu ortamlarda dolgun ücretler ile çalışmak isteyen bayanlar için iş ilanıdır. Kons ve…