Bar gazino iş ilanları

Bar gazino iş ilanları

2719 0

Bar gazino iş ilanları , eğlence merkezlerinde gece klüplerinde ve bar gibi ortamlarda çalışmak isteyen bayanlar için iş ilanıdır.  Yücel sanatçı menajerliği bünyesinde bar gazino iş ilanları için sanatçı alımı, kons bayan alımı, dansöz alımı, oryantal alımı, bayan garson alımı, barmeid alımı ve dansçı bayan alımları yapılacaktır. Yücel menajerlik Türkiye genelinde çalıştığı mekanlar (Genelinde : İstanbul gazinoları, İzmir gazinoları, Ankara Gazinoları, Bursa gazinoları, İzmit ve Kocaeli gazinoları, Eskişehir gazinoları, Balıkesir Gazinoları, Çanakkale Gazinoları, Manisa Gazinoları, Muğla Gazinoları, Konya Gazinoları, Antalya Gazinoları, Adana Gazinoları, Mersin Gazinoları, Uşak gazinoları, diyarbakır gazinoları, Afyon gazinoları, Malatya Gazinoları, Kırşehir Gazinoları ) olduğu için tüm bu iş alanlarında kontenjan ve sayı sınırı yoktur.

Yücel Menajerlik Türkiye’nin en seçkin, huzurlu ve güvenli gazinoları ile çalışan bir bar gazino menejerliği hizmeti veren bir firmadır. İşe alımlarda, bar gazinolarda işe alım yaparken çalışacak bayan personellerin çalışmak istediği şehirlere göre yerleşim yapar. Bar gazino iş ilanları başlıca aşağıda ki ilanları kapsamaktadır.

Bar gazino iş ilanları

  • Bar ve gece kulüplerinde, gazinolarda çalışmak üzere bayan garson,
  • Pavyon ve night clupler de bayan kons
  • Yine nayt kulüpler de (Night Club) çalışmak üzere dansçı bayan,
  • Turistik Gazinolarda çalışmak üzere oryantal ve dansöz,
  • Gazinolarda iş arayan barmeid personeller işe alınacaktır.

Yücel Sanatçı Menajerliği iş arayan bayanlar için Bar gazino iş ilanları alanlarında iş imkanları sunuyor. Çalışacak olan bayan personellerin işe alımı ilanımızın altında bulunan telefon numaralarından yapılacaktır. Ayrıca facebook sayfamız olan Kons ilanları sayfamızdan da Adınızı,  Yaşınızı, Fiziksel Özelliklerinizi (Boy Kilo), Konaklama probleminiz ve seyahat engeliniz olup olmadığını, çalışmak istediğiniz yeri ve en az 5 adet fotoğrafınızı bize gönderebilirsiniz. Bilgileriniz tarafımızca gizli tutulacak ve iş imkanları için size verdiğiniz bilgiler doğrultusunda iş imkanı sunulacaktır.

Bar gazino iş ilanları çerçevesinde işe alınacak olan personellerde aradığımız özellikler

  • 18-30 yaşları arasında, (Minimum 18 yaşını doldurmuş olmalıdır.)
  • Fiziksel görünüşüne giyim ve kuşamına dikkat eden, bakım ve makyajına özen gösteren,
  • Seyahat engeli olmayan, Çalışacağı bölgeye göre gitme ve kalma problemi olmayan
  • Konaklama sorunu olmayan (Konaklamalar Firmalar tarafından Menajerliğimiz güvencesi ile karşılanacaktır.)
  • Diksiyonu düzgün, Sohbet etmeyi seven

bayanlar işe alınacaktır. Detaylı bilgi ve başvuru için; günün 24 saati açık olan telefonlardan bize ulaşabilirsiniz

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel ( sanatçı ve gazino menajeri )

Related Post

Kons Bayanlar Ne Yapar?

Posted by - 22 Ocak 2018 0
Kons Bayanlar Ne Yapar? Gece hayatının parçası olan kons bayanlar gazino ve pavyonlarda, müşterilerle yakından ilgilenir, sohbet ederek zaman geçirirler.…
Konsomatris çalıştıran mekanlar

Konsomatris Arayan Mekanlar

Posted by - 23 Mart 2017 0
Konsomatris arayan mekanlar için acil günlük yüksek ve net yevmiyeli, bayan kons personeller alınacaktır. Yücel menajerlik acentesi farkı ile konsluk…