Kons ilanları ve Gece yevmiyeli iş

Antalya kons iş ilanları

1517 0

Antalya kons iş ilanları, kons bayan garson ve konsomatrislik için hizmet veren menejerlik ajansımız güvencesiyle gazino, pavyon, night club, müzikhol, bar  çalışacak antalyalı bayan elemanlara özel verilmiş bir ilandır

Antalya kons iş ilanları

Antalya şehir merkezi ve şehir dışı yatılı olmak koşuluyla anlaşmalı olduğumuz gazino, bar, müzikhol mekanlarında acentemiz garantisiyle çalışmak istiyor musunuz? O halde Antalya kons iş ilanları ilanımıza iletişim numaralarımızdan irtibata geçerek müracaat edebilirsiniz.

Yüksek kazançlı, dolgun ücretli iş mi arıyorsunuz?  işte size çok gelir elde edebileceğiniz iş imkanını Türkiye geneli sunuyoruz.

Antalya kons bayan konsomatris aranıyor iş ilanları

Antalya kons iş ilanları pozisyonun da Antalya merkezi dışında özellikle Balıkesir, Bursa, İzmir, Manisa ve Çanakkale illeri öncelikli olmak üzere tüm iller genelindeki seçme mekanlarda sizlere iş istihdamı sağlıyoruz. O halde gazinolarda iş arayanlar olarak aşağıdaki ilanımızın koşullarına bakın.

Antalya kons iş ilanları için Genel ve fiziki koşullar:

  • En az 155 en fazla 180 boya sahip olmak ( boy kilo orantılı olmalıdır )
  • Sağlık problemi veya sakatlık gibi bir durumun söz konusu olmaması gereklidir
  • Vücudun görünen yerlerinde yara izi, faça gibi şeylerin bulunmaması
  • Görsel olarak düzgün ve bakımlı olmak
  • 18-30 yaşları arasında olmak
  • Türkçe dilini güzel konuşabiliyor olmak
  • Güler yüzlü sevecen olmak

Eğer yukarıdaki genel ve fiziki koşullar bende bulunuyor diyorsanız aşağıdaki 24 saat açık olan telefon numaralarından bize başvurabilirsiniz.

Antalya kons iş ilanları için deneyim ve tecrübe gerekmemektedir. vasıfsız bayanlar da ilanlarımıza başvuru yapabilirler.

Kalacak yer konaklama, yemek, servis, ssk çalışmış olduğumuz mekanlar tarafından anlaşmamız gereği karşılanacaktır.

Genellikle turistik gazino, gece kulübü ve night club çalışan ajansımızın net yevmiye aralıkları aşağıda belirtilmiştir

bayan kons konsomatris: 450 500 600

konslu solist: 500 600 700

oryantal: 450 500 600

Yevmiyeler günlük bazlıdır.

İsteyen arkadaşları tüm çalıştığımız mekanlara yarıcı (yarı yarıya) bağlantı da kuruyoruz. Yarıcı sistemde kazançlar 1000 TL ve üstüne çıkmaktadır. Analiz etmediğimiz ve tanımadığımız mekanlar ile kesinlikle çalışmıyoruz. iş ilanları sitemizin diğer ilanlarına göz atarak başka pozisyonlarda da kendinize iş imkanları bulabilirsiniz.

Antalya kons iş ilanları pozisyonunda Antalya da iş arıyorsanız iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. İş ilanlarımıza başvuracak bayan arkadaşlar resimlerini whatsapp numaramıza gönderebilirler. Telefonla da günün 24 saati çağrı bırakarak müracaat edebilirler. Bu yıl ve her yıl olduğu gibi haftanın her gününden itibaren gazinolara alım yapılacaktır.

Telefon müracaat numaralarımız:

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel ( kons ve gazino menajeri )

Related Post

Bursa Kons Bayan

Posted by - 24 Şubat 2018 0
Bursa Kons Bayan arkadaşlar içinde bulunduğumuz gelişen ortamda, Bursa kons menajer ajansları üzerinden en iyi mekanlarda kolayca iş bulmaktadır. Bursa kons…

Kons Aranıyor İş İlanı

Posted by - 27 Ocak 2018 0
Kons Aranıyor İş İlanı, Yücel menajerlik ajansı tarafından tüm gazino işi arayanlar için açılmıştır. Yüksek kazanç ile herkese iş imkanı…
Bayan Garson kons

İstanbul Dansçı Aranıyor

Posted by - 7 Şubat 2018 0
İstanbul Dansçı Aranıyor iş ilanları son zamanlarsa özellikle gazino iş ilanları veren platformlarda sıklıkla görülmektedir. Özellikle bu alanda büyük hizmetler…