Ankara Pavyon Konsomatris

Ankara Pavyon Konsomatris iş ilanları taverna ve gazinoların çok hareketli olmasından dolayı, gün geçtikçe daha fazla öne çıkmaktadır. Büyük ilimiz olan Ankara gazino iş ilanları vasıtasıyla, konsomatrislik yapacak bayanlarla görüşerek, iş imkanı sunulmaktadır. Mekanlara konsomatris ve bayan gündelik garson bulan, kons olarak çalışanlara en iyi pavyonu bulan Yücel menajerlik ajansı, gazino menajerleri arasında en iyi hizmeti vermektedir.

Ankara Pavyon Konsomatris

Ankara pavyon kons iş ilanları eski dönemlerden, bu günümüze kadar sürekli farklı dallarla ve değişik eğlence mekanları ile hız kesmeden devam etmektedir. Yücel menajerlik ajansı elit mekanlara en iyi konsomatrisleri bulurken, aynı zamanda konsluk yapacak bayanlara en iyi lüks mekanı bulmaktadır. Gazino sektöründe uzun yıllardır uzman bir şekilde hizmet sunan Yücel menajerlik, mekanlara bulacağı konsomatrisler den bir takım kriterleri de ön planda tutmaktadır. Özellikle Ankara konsomatris iş ilanları verirken bu doğrultuda hareket etmektedir.

Ankara Konsomatris Olacaklardan Beklenenler

Giyim kuşamı ve kendine bakımı çok iyi olmalı, mekana ayak uydurmalıdır.

Ankara kons iş ilanları için başvuracak bayan sağlıklı ve fiziksel sorunu olmamalıdır.

Konsomatris olacak bayan kesinlikle 18 yaş üstü ve 40 yaş altında olmalıdır.

Konuşkan ve güler yüzlü olmalı, gazino müşterileri ile yakından ilgilenmelidir.

Konsomatrislere Sunulacak Olanaklar

Günlük ortalama yevmiye 350 TL ve 700 TL arasında olacaktır.

Rahat konaklama için yatma yeri en iyi şekilde mekan tarafından sağlanacaktır.

İstenmesi durumunda sigortası hemen başlatılacak, tüm sosyal hakları verilecektir.

Mekana gidiş gelişler için ulaşım işletme tarafından karşılanacaktır.

Tüm bu verilen haklardan yararlanacak olan pavyonda çalışacak konsomatrisler, Ankara Pavyon Konsomatris için açılan iş ilanlarımıza başvuruda bulunabilirler. Yücel menajerlik Ankarada kons bayan ilanlarını verirken ilk öncelikli, konsomatrislerin sosyal haklarını ve yüksek kazanmalarını ön planda tutmaktadır. Ankara Club bar iş ilanları vasıtasıyla Yücel menajerlik ajansına ulaşan her bayan konsomatris alanında lüks işletmelerde iş başı yapabilecektir. Bu alanda profesyonel hizmet sunan Yücel menajerlik ajansı iş başvurularında bu işi yapmak isteyen tüm bayanları kabul etmektedir. WhatsApp ve SMS 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 telefon numaralarından Yücel beye ulaşarak, gazinoda kons işi hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?