Ankara Pavyon İş İlanları

3336 0

Ankara Pavyon İş İlanları Yücel menajerlik ajansı tarafından, pavyonda çalışmak isteyen tüm Ankara kons bayanlar için verilmiştir. Pavyon kons iş ilanları vasıtasıyla sayısız kadına iş fırsatları sunan yücel menajerlik ajansı. İş arayan tüm herkes için müracaatları kabul etmektedir.

Ankara Pavyon İş İlanları

Yılların tecrübe ve birikimi ile, Yücel menajerlik eğlence sektöründe hizmet veren pavyon, taverna, club  için ve de sayamadığımız birçok sektör için bayan konsomatris temin etmektedir. Son dönemlerde çok fazla ihtiyaç olan Ankara gazino iş ilanları ile birçok pavyon ve kulübün işlerini kolaylaştırmaktadır. Yücel menajerlik ajansı vasıtasıyla iş sahibi olmak isteyen sayısız bayan iş olanaklardan faydalanmakta ve  elit mekanlarında iş başı yapmaktadır. Yücel menajerlik iş başvurusunda bulunan ve Ankara pavyon iş ilanları vasıtasıyla kendisi ile irtibat kuran bayanlardan bazı kriterler aramaktadır. Pavyon iş ilanları bilindiği üzere Yücel menajerlik tarafından belirli dönemlerde verilmektedir. Gazino ve barlarda iş başı yapacak bayanlar, Yücel menajerliğin aradığı pozisyon ve kriterlere uygun salar hemen iş başı yapmaktalar.

Ankara Pavyonlarında Çalışanlara Verilen İmkanlar

Yeme ve içme en iyi şekilde gazino tarafından karşılanacaktır.

Gazino kons işi için gidiş geliş, yol giderleri pavyon tarafından karşılanacaktır.

Gazinoda çalışacak bayan isterlerse sigortaları yapılacaktır.

Kalabilmesi için, temiz bir konaklama yeri verilecektir.

Ankara Pavyon Ortamında Çalışacak Olanlardan Beklenenler

Kesinlikle 18 yaş üstünde olmalıdır ve 30 yaş altında olmalıdır.

Sağlık sorunu olmayan ve fiziksel problemi olmamalıdır.

Giyim ve kıyafetine oldukça önem veren, gazino ortamına uygun giyinmelidir.

Konuşkan olmalı, güler yüzlü olmalı ve mekana gelen müşteriler ile ilgilenmelidir.

Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet sunan Yücel menajerlik ajansı, çalışacak olan kons bayanlara birçok kolaylıklar sunmaktadır. Ankara’nın en lüks gazino ve pavyonlarında yüksek gelirle çalışmak isteyen, tüm konsomatrisler Yücel menajerlik ajansına başvuruda bulunabilirler. Yücel menajerlik Ankara pavyon iş ilanları aracılığıyla, iş arayan birçok konsomatrise iş olanakları sağlanmıştır. Oldukça yüksek kazançlı ve birçok hakları da sağlayan, pavyon, gazino, Club işine ihtiyacınız varsa zaman kaybetmeden, WhatsApp ve SMS numaraları olan 0542 795 95 65 numarasından veya Ankara Temsilciliğimiz olan aşağıdaki adrese bizzat gelerek başvuru yapabilirsiniz.  Ulaşım için yukarıdaki konumu kullanabilirsiniz.

Adres: Korkutreis, Strazburg Cad. No: 2 Çankaya/ANKARA

Related Post

konslu gazinolar

Kons İş İlanları İstanbul

Posted by - 20 Eylül 2017 0
Kons iş ilanları İstanbul,  faaliyetlerimizin yoğun olduğu şu dönemde iş gücü ve personel ihtiyacımızı karşılamak amacıyla istanbul şehir dışı gazino,…
Türkiye kons iş ilanı

Bayan garson iş ilanları

Posted by - 13 Mayıs 2016 0
Bayan Garson İş İlanları ; gazinolarda, nayt kulüplerde, night club, gece kulüplerinde, pavyon ve tüm eğlence merkezlerinde bayan garson iş…