konsomatris iş ilanı

Ankara Konsomatris İş İlanları

1502 0

Ankara Konsomatris İş İlanları günümüzde eğlence ortamında, konsomatris arayan gazinolar için en iyi imkanlardan biridir. Gazino kons iş ilanları aracılığıyla Ankara gece kulüpleri iyi bir şekilde, ihtiyaçları olan konsomatrislere kısa sürede ulaşmaktalar. Başkentimiz olan Ankara ilk sırada olmak üzere, ülkemizin hemen hemen her bölgesinde aracılık hizmeti veren, Yücel menajerlik  tüm elit ve lüks mekanlara gazino konsomatris temini yapmaktadır.

Ankara Konsomatris İş İlanları

Gün geçtikçe fazlalaşan gazino ve taverna sektörü hizmetlerinden dolayı, sektörde kons aramaları artmaktadır ve gazinoda çalışacak kadınlar bulunması oldukça zor bir hale gelmiştir. Yücel menajerlik ajansı geçmişi ile, hız kesmeden verdiği menajerlik işi başında, ankara konsomatris iş ilanları gelmektedir. Ankara konsomatris iş ilanları gün geçtikçe daha çok aranmaktadır, şu an Ankara gecelerine hizmet veren çok fazla elit mekan Yücel menajerlik ajansı sayesinde bu ihtiyaçlarını gidermektedir. Yücel menajerlik Ankara kons iş ilanları vererek, ihtiyaç duyan tüm mekanlara işinde oldukça profesyonel konsomatrisler bulmaktadır. Yücel menajerlik kons olarak iş başvurusu kabul etmeden önce, başvuru yapan bayanlardan bazı kriterleri ön planda tutmaktadır. Ankara pavyon iş ilanları için Yücel menajerlik belirtilen kriterlerle beraber, çalışacak bayanlara birçok kolaylıklarıda sunmaktadır.

Ankara Konsomatris İş İlanlarında İstenilen Bazı Özellikler

Dış görünüş olarak fiziksel sıkıntısı olmayan, sağlıklı ve çalışmaya el verişli olmalıdır.

Ankarada Kons işi olarak çalışacaklar 38 yaş altında ve 18 yaş üstünde olmalıdır.

Güler yüzlü, sohbetiçi ve müşteriler ile yakından ilgilenmelidir.

Giyim ve bakımlı olmalı ve mekana uygun elbise seçmelidir.

Konsomatris Olarak Çalışacaklara Sağlanacak Kolaylıklar

Kons olacak bayanın istemesi durumunda sigortası başlatılacaktır.

Ortalama kazancı 350 TL ve 650 TL arasında olacaktır.

Gazinoya gidiş gelişler için ulaşım karşılanacaktır.

Tüm yemek ve içme giderleri kulüp tarafından karşılanacaktır.

Gazino sektöründe oldukça tecrübeli olan, Yücel menajerlik Ankara konsomatris iş ilanları verirken hem işletmeye uygun gazino kons işi yapacak bayan belirlemekte, hem de konsomatris olarak iş arayan bayanlara Ankara da en lüks gazinolarda iş bulmaktadır. Yüksek gelirli iş arayan tüm kadınlar Yücel menajerlik ile irtibat kurabilir ve en lüks elit mekanlarında işe başlayabilirler. Yücel menajerlik WhatsApp 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralarından Yücel beyle iletişim sağlayabilirler.

Related Post

Konslu yerler ve gazinolarda iş imkanı

Kons İş İlanları Ankara

Posted by - 23 Eylül 2017 0
Kons iş ilanları Ankara, kons bayan pavyon iş ilanları arayanlar için tüm Türkiye de geçerli fakat Ankara’da aradığımız kons eleman iş ilanıdır.…