Gazino gece kulüpleri barlarda kons işi yapacak bayanlar aranıyor

Ankara Kons Bayanlar

Ankara Kons Bayanlar günümüzde gazino menajerlik ajansları üzerinden kolayca, farklı lüks mekanlarda iş olanaklarına ulaşmaktadır. Özellikle Yücel menajerlik gazino kons iş ilanları vasıtasıyla birçok iş arayan konsa ulaşarak büyük imkanlar sunmaktadır.

Ankara Kons Bayanlar

Türkiye de hızla gelişen gece hayatı mekanlarına bakıldığında, kons bayan iş ilanları sürekli karşımıza çıkmaktadır. Öncelikle kons iş ilanları veren menajerlik firmaları arasında Yücel menajerlik ajansı, uzun yılların birikimi ile ilk sırada yer almaktadır. Yücel menajerlik başta Ankara gazino iş ilanları olmak üzere, birçok kentimizde iş ilanları vermektedir. Yücel menajerlik kons olarak çalışacak kişilere, birbirinden farklı alanında lüks ve elit mekanları temin ederken, kons olarak çalışacaklara büyük imkanlar sağlamaktadır. Kons olarak iş arayan herkes Yücel menajerlik güvencesinde elit mekanlarda iş başı yapabilir ve piyasanın oldukça üzerinde kazanç sağlayabilir.

Ankara Kons İş İlanları Sırasında İstenilen Özellikler

* Seyahat engeli olmayan, farklı bölgelerde çalışabilecek olanlar.

* Giyimine ve kostümüne önem veren, bakımlı olanlar.

* Fiziki problemi olmayan, gayet sağlıklı ve çalışmaya el verişli olanlar.

* Ankarada Kons işi olarak çalışacaklar 40 yaş altında ve 18 yaş üzerinde olanlar.

* Muhabbeti seven, güler yüzlü ve mekan müşterileri ile yakından ilgilenecekler.

Ankara Kons Bayan Çalışacaklara Sunulan Kolaylıklar

* Rahat bir şekilde konaklayabileceği, yatma yeri sağlanacaktır.

* Yeme & içme giderleri mekan tarafından karşılanacaktır.

* Ankara Konsomatris bayanlar isterse sigorta girişi başlatılacaktır.

* Günlük yevmiye kazancı 250 TL ve 550 TL arasında olacaktır.

* Mekana gidiş gelişler için servis sağlanacak, ulaşım mekan tarafından karşılanacaktır.

Ülkemizde oldukça uzman olan, Yücel menajerlik Ankara Club bar iş ilanları verirken hem mekana uygun Ankara Kons Bayanlar bulmakta, hem de kons olarak iş arayan bayanlara bölgenin elit mekanlarında iş bulmaktadır. Gece hayatında elit ve lüks eğlence merkezlerinde iş arayan tüm kons yapan bayanlar, Yücel menajerlik ile kontak kurabilir ve en lüks gazino ve pavyonlarda iş başı yapabilirler. Gazino menajerleri arasında, Yücel menajerlik en tanınmış ajans olmakla beraber, en kaliteli mekanlarla iletişim sağlayabilen, tek ajans olma özelliğini taşımaktadır. Yücel menajerlik WhatsApp 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 telefon numaraları üzerinden, Yücel beyle iletişim kurabilirler.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?