kons iş ilanları

Ankara Kons Bayan

2881 0

Ankara Kons Bayan iş ilanı duyuruları gün geçtikçe sıklaşmaktadır, bu duyuruları Ankara ve çevresinde gazino kons bayan işleri arayanlar için vermekteyiz. Yücel menajerlik ajansı olarak son dönemlerde, başta başkentimiz Ankara olmak üzere birçok kentimiz için konsomatris iş başvurularını kabul etmekteyiz.

Ankara Kons Bayan

Ankara gazino kons iş ilanları geçmişten günümüze kadar aynı canlılığı ile süre gelmiştir, gazino sektöründe isim yapmış lüks ve popüler gazinolar bu alanda Yücel menajerliği tercih ederek dansçı ve konsomatris bulmaktadır. Yücel menajerlik ajansı elit mekanlara en iyi Ankara gazinoları konsomatris bulurken, aynı zamanda kons yapanlara en iyi işletmeyi bulmaktadır. Gazino ve barlara uzun yıllardır tecrübeli bir şekilde hizmet sunan Yücel menajerlik ajansı, pavyon ve kulüplere bulacağı konsomatrisler den bir takım özellikleri ve kriterleri de ön planda tutmaktadır. Özellikle ankarada kons ilanları verirken bu çizgide hizmet vermektedir.

Ankarada Kons Bayan Olacaklardan İstenilenler

Kişisel bakımı ve kıyafeti çok iyi olmalı, mekana gayet uyumlu olmalıdır.

Konsomatris olacak kişi kesinlikle 18 yaş üstü ve 35 yaş altında olmalıdır.

Ankara gazino iş ilanları için başvuracak bayan sağlıklı ve fiziki problemi olmamalıdır.

Hoş, konuşkan ve güler yüzlü olmalı, müşterilerle sıcak yakından ilgilenmelidir.

Ankara da Kons Olacak Bayanlara Sunulacak İmkanlar

Gündelik ortalama 850 TL ve 1500 TL arasında yevmiyesi olacaktır.

Konsomatrisin istenmesi durumunda sigorta girişi yapılacaktır.

Gazinoya gidiş geliş için ulaşım işletme tarafından karşılanacaktır.

Konaklama ve yatma yeri en iyi şekilde sağlanacaktır.

Verilen bu imkanlardan yararlanacak olan kişiler, hemen Ankara Kons Bayan iş ilanlarımıza başvuruda bulunabilir ve hızlı şekilde iş başı yapabilirler. Yücel menajerlik ajansı gazino kons iş ilanları verirken öncelik olarak, onların sosyal haklarını ve kazançlarını ön planda tutmaktadır. Ankara konsomatris iş ilanları veya Ankara müzikhol pavyon iş ilanları vasıtasıyla da Yücel menajerliğe ulaşan kişiler hızlı bir şekilde elit mekanlarda iş başı yapabilecektir. Yücel menajerlik ajansı iş başvurularında tecrübeli veya tecrübesiz tüm başvuruları kabul etmektedir. WhatsApp 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralı telefondan Yücel beye ulaşarak veya Ankara Temsilciliğimiz olan aşağıdaki adrese bizzat gelerek başvuru yapabilirsiniz.  Ulaşım için konum isteyebilirsiniz. Ankara kons bayan iş ilanları hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Adres: Strazburg Cad. No: 2 Çankaya/ANKARA

Ankara kons bayan veya konsomatrislik işi ve diğer tüm şehirlerimizde ki konsluk işi hakkında detaylı bilgi alabilirler.

Related Post

Yücel Menajerlik

Posted by - 3 Aralık 2016 0
Merhabalar Yücel Menajerlik Web Sitesine Hoş geldiniz.  Eğer Kons, dansçı, dansöz, oryantal iseniz doğru adrestesiniz demektir.  Bu web sitesi; gazino…