Ankara Kons Bayan İlanları

1140 0

Ankara Kons Bayan İlanları, son dönemlerde artarak verilmektedir. Kons bayan iş ilanları çok fazla verilme sebebi artan mekan sayısından kaynaklanmaktadır. Ankara da club bar, gazino, müzikhol ve pavyonlar için kons iş ilanları vasıtasıyla sayısız mekan, aradıkları konsomatrisleri Yücel menajerlik sayesinde bulmaktalar.

Ankara Kons Bayan İlanları

Yücel menajerlik ajansı Ankara’nın tüm gece kulüplerine hizmet sunarak aradıkları özelliklerde, bayan personel açığını kapatmaktadır. Ankara gazino iş ilanları sayesinde Yücel menajerlik ajansı, tamamen işinde profesyonel ve konsluk işini tecrübeli bir şekilde yapacak, bayanları mekanlara yönlendirmektedir. Yücel menajerlik ajansı iş bulacağı bayanlara bazı kriterleri ve özellikleri isteyerek, lüks mekanlar için, en iyi elemanı temin etmektedir. İşinde tecrübesiz olan bayanlara gerekli eğitimi özenle veren, Yücel menajerlik, tecrübeli ve tecrübesiz her bayana uygun iş imkanı sunmaktadır.

Ankara Gazinolarında Çalışacak Bayandan Beklenenler

Öncelikle başvuru yapacak kişi, 18 yaş üstü ve 35 yaş altında olmalıdır.

Dış görünüşü gayet güzel, fiziki ve sağlık problemi olmamalıdır.

Seyahat engeli olmaması ve farklı bölgelerde serbestçe çalışabilmelidir.

Giyim ve kuşamı Ankara gazino barlar ortamına uygun olmalıdır.

Ankara Gazinolarında Çalışacak Bayanlara Verilecek Haklar

Öncelikle Yol masrafları ve gidiş gelişler işletme tarafından karşılanacaktır.

Mekan tarafından tüm yemek ve içme masraflarının tümü karşılanacaktır.

Ankara kons iş ilanları sayesinde bize ulaşan deneyimsiz bayana da tüm eğitim verilecektir.

Yatma yeri sorun olmayacak, en iyi şekilde konaklama sunulacaktır.

Yücel menajerlik ajansı olarak, Ankara gazino ve pavyonlarda konsluk yapacak bayanlara, en iyi imkanlar sunulacak ve yüksek kazanç elde etmeleri için, en iyi mekanlar ayarlanacaktır. Ankara Kons Bayan İlanları verilirken Yücel menajerlik, adaylara en iyi mekanları ayarlamaktadır. Bayanlara konsluk işi ayarlarken aynı zamanda konsluk iş ilanı veren gazinoların, çıkarlarını da düşünerek, mekanlara en iyi ve profesyonel konsomatrisleri ayarlamaktadır. Yücel menajerlik ile iletişim kurarak Ankara kons bayan ilanları hakkında daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Yücel menajerlik ajansı iletişim numaraları ve WhatsApp numaraları, 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65, hemen iletişim kurabilirsiniz veya Ankara Temsilciliğimiz olan aşağıdaki adrese bizzat gelerek başvuru yapabilirsiniz.  Ulaşım için konum isteyebilirsiniz. Ankara kons bayan iş ilanları hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Adres: Strazburg Cad. No: 2 Çankaya/ANKARA

Yücel menajerlik ajansı direktörü Yücel bey, mekanlar ve kazançlar hakkında tüm kapsamlı bilgileri görüşme esnasında detaylıca verecektir.

Related Post

bayan garson aranıyor

Bayan Garson Aranıyor

Posted by - 16 Mart 2017 0
Tüm Türkiye genelinde gazino gece kulüpleri ve eğlence merkezlerinde çalışmak üzere bir çok bayan garson aranıyor. Yücel Menajerlik acentemiz aracılığı ile…
Kons ilanları ve Gece yevmiyeli iş

Antalya kons iş ilanları

Posted by - 24 Eylül 2017 0
Antalya kons iş ilanları, kons bayan garson ve konsomatrislik için hizmet veren menejerlik ajansımız güvencesiyle gazino, pavyon, night club, müzikhol, bar  çalışacak antalyalı…