Konslu yerler ve gazinolarda iş imkanı

Ankara Gazino Menajerleri

Ankara Gazino Menajerleri birçok gazino ve işletmelere, konsomatris temini için hizmet vermektedir. Gece hayatında hizmet veren mekanlar için Ankara gazino iş ilanları büyük ölçüde, mekanda çalışacak bayan temini için çalışmalar yapmaktadır. Yücel menajerlik ajansı, menajerlik bağlamında uzun yıllardır hizmet veren ve tüm eğlence mekanları için başta konsomatris, dansçı, konsomatris solist olmak üzere birçok alanda çalışacak bayan çalışan temin etmektedir.

Ankara Gazino Menajerleri

Günümüzde özellikle başkentimiz Ankara kons menajerleri ne gibi hizmetler sunar? ilk olarak Yücel Menajerlik mekanlarda çalıştırılmak üzere bayanları temin eder ve mekanlara en uygun çalışan seçimini gerçekleştirir. Aynı zamanda Yücel Menajerlik konsomatris ve dansçı seçimini yaparken bir takım kriterleri dikkatlice göz önünde bulundurur. Bu doğrultuda mekan ve işletmelere gazino menajerlik hizmeti sunar. Yücel Menajerlik mekanlara hizmet verirken aynı zamanda işletmede kons işi arayan bayanlar içinde bazı kolaylıklar sunmaktadır, bu kolaylıkları sıralayacak olursak, öncelik olarak konsomatris bayan için yüksek ücret, yatma kalkma ve diğer ihtiyaçlar için kolaylıklar sağlamaktadır.

Gazinoda Çalışacak Bayanlardan Beklenen Kriterler

Çalışacak bayan 18 yaş üstünde olması ve 40 yaş altında olmasına özen göstermektedir.

Tecrübeli olmayabilir ama alacağı eğitim ve birikimleri hızlı şekilde kavrayabilen.

Sağlık sıkıntısı olmayan ve fiziksel görünümü güzel olan önceliklidir.

Ankara Club bar iş ilanları sayesinde çalışacakların, Seyahat engeli olmamalıdır.

Giyimine düşkün ve mekana uyumlu şekilde giyim tarzına sahip olmalıdır.

Gazinoda Çalışacak Bayana Verilecek Bazı İmkanlar

Öncelikle çalışan konsomatris veya diğer elemanlar için kesinlikle, sosyal haklarını sağlamaktadır.

Ulaşım ve yol giderlerinin mekan tarafından karşılanması.

Yatacak yer temin edilmesi, konaklama mekan tarafından karşılanmaktadır.

İstenmesi durumunda, sosyal sigortanın verilmesi.

Yeme, içme ve tüm gıda masraflarının karşılanması, tamamen Ankara gazino menajerleri olarak Yücel Menajerlik sorumluğunda olup, aracılık yaptığı tüm işletmeler ile bu olanakları verdirmektedir.

Yücel Menajerlik Ajansı, Yücel Bey tarafından işletilmekte ve menajer telefonları olarak 0542 795 95 65 – 0542 795 95 65 numaralı telefonlardan günün her saati 7 / 24 olarak hizmet vermektedir. Yücel menajerlik ajansına gazino ortamında, tecrübeli ya da tecrübesiz her iş arayan bayan müracaat edebilir. Yücel bey iş hakkında tüm detaylı görüşme sırasında belirtecektir.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?