gazino bar pavyonlarda çalışacak kons bayan garson konsomatris aranıyor

Ankara Bayan Garson Arayanlar

1297 0

Ankara Bayan Garson Arayanlar çoğunluk olarak, personel arama sırasında Yücel menajerlik ajansı vasıtasıyla aradıkları personeli bulmaktalar. Yücel menajerlik eğlence sektörü için sıklıkla gazino garson iş ilanları vererek, bayan garson arayanlara eleman ayarlamaktadır.

Ankara Bayan Garson Arayanlar

Eğlence sektörü her alanda gelişmekte ve özellikle Ankara bölgesi eğlence merkezleri olarak, adeta ülkemizin can damarı haline gelmiştir. Bu gelişmeyi yakından takip eden Yücel menajerlik Ankara bayan garson iş ilanları yayınlayarak, iş arayan bayan garsonlara iş imkanları sunmaktadır. Ankara gazino ve gece kulüpleri için iş ilanları yayınlayan yücel menajerlik, bayan garson iş başvurularında bazı kriterleri de ön planda tutmaktadır. Günlük garsonluk iş ilanları mülakatına katılacak bayanlar, aşağıda sıralanan özelliklere sahipse hemen çalışmaya başlayabilecekler.

Garson Bayanlara Verilen Olanaklar

Günlük ortalama yevmiyesi, 200 TL ve 450 TL arasında olacaktır.

Rahatça yatabilmesi için, gayet temiz bir yer verilecek, konaklama sağlanacaktır

Ankara bayan garsonlar için gidiş geliş, yol masrafları karşılanacaktır.

Gazino kons iş ilanları aracılığıyla bayanlara sigortaları yapılacaktır.

Yeme ve içme  masrafları mekan tarafından karşılanacaktır.

Gazinoda Çalışacak Olanlardan İstenilenler

Seyahat sorunu olmayan ve farklı bölgelerde çalışmaya el verişli olmalıdır.

Taverna bayan garson işi için 18 yaş üstünde olmalı, 40 yaş altında olmalıdır.

Sağlık sorunu olmayan ve her hangi bir fiziksel sorunu olmayacaktır.

Görünüşüne, giyimine oldukça önem veren biri olmalıdır.

Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün olmalıdır. Müşteriler ile yakından ilgilenmelidir.

Eğlence sektörünce aracılık hizmetini sürdüren, Yücel menajerlik ajansı, Ankara bayan garson arayanlar için çalışacak olan elemanlara oldukça, kolaylıklar sunmaktadır. Ankara’nın elit ve lüks mekanlarında yüksek gelirle çalışmak isteyen bayanlar Yücel menajerlik ajansına başvuruda bulunabilir ve kısa sürede iş başı yapabilirler. Yücel menajerlik ajansı Ankara gazino kons ilanları sayesinde, birçok sayısız bayana iş olanakları sunmuştur. Sizde Yücel menajerliğin sunduğu iş ilanları ile ilgileniyorsanız hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer yüksek kazançlı bir gece kulübü ve gazino pavyon işine ihtiyacınız varsa hemen şimdi WhatsApp numaraları olan 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralarından, Yücel beye ulaşabilirsiniz. Yücel bey size iş olanakları hakkında tüm bilgileri kapsamlı bir şekilde verecektir.

Related Post

Kons ilanları ve Gece yevmiyeli iş

İstanbul Kons İş İlanları

Posted by - 8 Şubat 2018 0
İstanbul Kons İş İlanları içinde bulunduğumuz ortamda, kons arayan mekanlar için en iyi yöntemlerden biridir. Club bar kons iş ilanları vasıtasıyla İstanbul…

Kons Aranıyor İş İlanı

Posted by - 27 Ocak 2018 0
Kons Aranıyor İş İlanı, Yücel menajerlik ajansı tarafından tüm gazino işi arayanlar için açılmıştır. Yüksek kazanç ile herkese iş imkanı…