Adana Kons İş İlanları

Adana Kons İş İlanları gün geçtikçe gelişen gece hayatı için kons arayan gece kulüpleri için en iyi olanaklardan biridir. Adana konsomatris iş ilanları vasıtasıyla gazino ve pavyonlar iyi bir şekilde, ihtiyaçları olan konsculara kısa sürede ulaşmaktalar. Akdeniz ilimiz olan Adana ilk başta olmak üzere, Çukurova’nın yaklaşık tüm bölgelerinde menajerlik hizmeti veren, Yücel menajerlik  alanında zengin tavernalara konsomatris temin etmektedir.

Adana Kons İş İlanları

Ülkemizde gittikçe artan ve rağbet gören, Club bar eğlence sektörü hizmetlerinden dolayı, gece hayatında konsomatris aramaları fazlalaşmaktadır ve gazino menajeri bulunması oldukça zor bir hale gelmiştir. Yücel menajerlik ajansı profesyonel anlamda verdiği menajerlik işi başında, Adana gazino iş ilanları gelmektedir. Adana kons iş ilanları gün geçtikçe daha çok aranmaktadır, şu an Adana gecelerine hizmet veren çok fazla zengin işletme Yücel menajerlik ajansı sayesinde bu ihtiyaçlarını çözmektedir. Yücel menajerlik Adana kons iş ilanları vererek, ihtiyaç duyan tüm mekanlara işinde oldukça profesyonel bayanlar bulmaktadır. Yücel menajerlik konsomatris iş başvurusu kabul etmeden önce, başvuru yapan konsculardan bazı kriterleri istemektedir. Adana Club bar iş ilanları için Yücel menajerlik ajansı istenilen kriterlerle beraber, çalışacak bayanlara birçok olanaklar sunmaktadır.

Konsomatris Olarak Çalışacaklara Verilen İmkanlar

Günlük ortalama kazancı 450 TL ve 600 TL arasında olacaktır.

Çalışacak olacak bayanın istemesi durumunda sigortası hemen başlatılacaktır.

Genel olarak yemek ve içme giderleri işletme tarafından karşılanacaktır.

Mekana gidiş gelişler için ulaşım karşılanacak, servis verilecektir.

Adana Kons İş İlanlarında İstenilen Bazı Özellikler

Adana Kons işi olarak çalışacaklar 30 yaş altında ve 18 yaş üstünde olmalıdır.

Güler yüzlü, sohbeti seven ve müşteriler ile ilgilenebilmelidir.

Fiziksel sıkıntısı olmayan, sağlıklı ve çalışmaya müsait olmalıdır.

Giyim bakımından dikkat çekici olmalı ve mekana uygun kostümler seçmelidir.

Ülkemizin tüm eğlence sektöründe oldukça tecrübeli olan, Yücel menajerlik ajansı Adana kons iş ilanları verirken hem işletmeye uygun gazino kons işi yapacak personeller belirlemekte, hem de konsomatris olarak iş arayan bayanlara Adana da en lüks pavyonlarda iş bulmaktadır. Oldukça fazla kazançlı iş arayan tüm konsomatrisler Yücel menajerlik ile hemen kontak kurabilir ve en lüks işletmelerde işe başlayabilirler. Yücel menajerlik WhatsApp ve SMS 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralarından Yücel beyle iletişim sağlayabilirler.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?