açık kons ne demek

Açık Kons Ne Demek?

2135 0

Bu makalede açık kons ne demek? Onu tartışacağız. Açık kons pavyonda aşağılayıcı olan her türlü istenmeyen cinsel davranıştır. Bu deneyim kons bayanları farklı şekillerde etkiler. Pavyonlarda çalışırken açık konsa maruz  kalıyorsanız, bu konuda yapabileceğiniz birçok şey var.

Bu, aşağıdaki durumlarda yardımcı olabilir:

 • Açık kons hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız
 • Pavyonda açık konsa uğradığını düşünüyorsan
 • Açık konsa uğruyorsan ne yapabileceğini bilmek istiyorsan.

Açık kons ne demek?

Açık kons, pavyonda çalışan kons bayanın ve müşterinin birbirlerine karşı saldırgan, aşağılayıcı veya göz korkutucu olan istenmeyen cinsel davranışta bulunmasıdır. Sözlü veya fiziksel olabilir ve şahsen olabilir.

Pavyonda kons bayanın müşteriye müşterinin de kons bayana Cinsiyeti ne olursa olsun açık kons uygulayabilir. İşyerinde, meydana geldiğinde açık kons, bir tür ayrımcılığa yol açabilir.

Açık kons neleri içerir?

Açık kons şunları içerebilir:

 • Rızanız olmadan size dokunmak, kapmak veya başka fiziksel temaslarda bulunmak
 • Size cinsel bir anlamı olan yorumlar yapmak
 • Senden seks veya cinsel iyilik istemek
 • Sırıtıyor ve sana bakıyor olmak
 • Sizin veya başkalarının görebilmesi için kaba ve saldırgan materyal göstermek
 • Size karşı cinsel jestler veya müstehcen vücut hareketleri yapmak
 • Size yönelik cinsel şakaları ve yorumları kırmak
 • Seks hayatını sorguluyor olmak
 • Seni cinsel yorumlarla aşağılamak
 • Kendilerini uygunsuz bir şekilde size ifşa etmek
 • Sana cinsel hareketlerde bulunuyor olmak.

Pavyonda açık kons çok daha geniş bir terimdir ve çok çeşitli uygunsuz cinsel davranışlara atıfta bulunur. Pavyonda açık kons, istenmeyen dokunma, sarılma veya öpüşme gibi cinsel teması içerebilir.

Açık kons, cinsel temas veya teması içermek zorunda değildir. Ayrıca cinsel yorumları, uygunsuz şakaları da içerebilir.

Pavyonda açık kons, dokunmak, öpmek, cinsel eylemler veya nüfuz edici seks dahil olmak üzere bir tür cinsel aktiviteye zorlandığınız veya kandırıldığınız zamandır.

Bazı açık kons vakaları da cinsel saldırı teşkil edebilir. Örneğin, patronunuz veya iş arkadaşınız sizi açık konsa zorladı veya izniniz olmadan uygunsuz bir şekilde açık konsa maruz kalabilirsiniz.

Açık konsun ne olduğu pavyonda çalışırken açık konsa uğradığınız zaman neler yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için makalemizi okuyun.

Açık konsa karşı ne yapabilirsin?

Eğer bir kons bayan çalışanı olarak iş yerinde müşteri tarafında açık konsa maruz kalıyorsanız yapabileceğiniz bazı şeyler şunlardır:

1. Müşteriyle ikna edici bir dille konuşmayı deneyin

Sizi taciz eden müşteriye davranışlarının istenmeyen olduğunu açıklayarak durumu kendiniz çözmeyi deneyebilirsiniz. Ancak, bu yalnızca kendinizi güvende ve rahat hissettiğiniz bir durumda önerilir.

2. Bir idareciye söyleyin

Açık konsa maruz kalmanız, kendi başınıza halletmeniz gereken bir şey değildir. İşyerinde, ne yapacağınıza karar vermenize yardımcı olabilecek bir idareci ile konuşmak faydalı olacaktır. Ayrıca, neler olup bittiği hakkında güvenilir bir arkadaş veya patron ile konuşmak isteyebilirsiniz.

3. İş yerinizin politika ve prosedürlerinden haberdar olun

Çalıştığınız pavyonda açık konsa maruz kalıyorsanız, önlemek ve ele almak için iş yerinizin politika ve prosedürlerinin neler olduğunu öğrenin. Bu durumlarla başa çıkmak ve sizi desteklemek için halihazırda yürürlükte olan süreçleri olabilir.

4. Menajerinizden harici bilgi ve tavsiye alın

İşyerinde açık konsa maruz kalıyorsanız, sizi temsil eden menajeriniz ile konuşun. Seçenekleriniz konusunda size tavsiyelerde bulunabilir.

Açık kons devam ederse ne yapmalı?

İşyerinde, sizi taciz eden müşteri idareci tarafından uyarılabilir.

Açık kons iş yerinizde devam ediyorsa ve işinizi bırakmaktan başka çareniz olmadığını düşünüyorsanız işi bırakın.

Başlamak için doğru yeri bulmak her zaman kolay değildir. ‘Aklınızda ne var?’ bir kons menajerlik ajansı, sizin için doğru olanı keşfetmenize yardımcı olabilir.

Kapalı kons ne demek? diye sorarsanız pavyon ve eğlence sektöründe böyle bir ibare yoktur. Ama kapalı konsu, açık konsun tam tersi olarak düşünebilirsiniz.

Yücel Menajerlik ajansı olarak bizler açık konsun olmadığı huzurlu kaliteli ve güvenli mekanlarda kons bayan arkadaşlara istihdam sağlıyoruz. 

Kons Menajeri firması Yücel Menajerlik olarak tüm Türkiye’nin en seçkin gece kulüpleri, gazinoları, eğlence merkezleri, bar ve pavyonları ile çalışmakta, Türkiye’de açık konsun olmadığı en nezih mekanlara en yüksek yevmiyelerle kons eleman anlaşması yapmaktayız.

Eğlenceyi seven, rahat iş arayan ve kons olacak bayanlar bizimle iletişime geçerek gönül rahatlıyla işe başlayabilirler.

Kons bayan iş ilanları arayan bayanlar gerekli İletişim bilgilerini aşağıda ve sayfanın sağında da bulabilir.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

Related Post

Bayan Garson kons

İstanbul Dansçı Aranıyor

Posted by - 7 Şubat 2018 0
İstanbul Dansçı Aranıyor iş ilanları son zamanlarsa özellikle gazino iş ilanları veren platformlarda sıklıkla görülmektedir. Özellikle bu alanda büyük hizmetler…
Bar gazino iş ilanları

Bar gazino iş ilanları

Posted by - 12 Mart 2017 0
Bar gazino iş ilanları , eğlence merkezlerinde gece klüplerinde ve bar gibi ortamlarda çalışmak isteyen bayanlar için iş ilanıdır.  Yücel…
konsomatris iş ilanları

Konsomatris iş ilanları

Posted by - 20 Haziran 2017 0
Konsomatris iş ilanları sitesi olan yucelmenajerlik.com adresi konsomatris iş arayanlar için kısa süre içersinde kendilerine iş bulacağı adreslerin başında geliyor…