konsomatris iş ilanı

yatılı bayan iş ilanları

yatılı bayan iş ilanları gazino, bar, night club, pavyon gibi mekanlarda konaklamalı işe alınmak üzere Bayan garson kons barmaid oryantal dansöz ve dansçı alımı için acentemiz tarafından menejer güvencesiyle verilmiş bir ilandır. Alınacak bayanların işe alım için kişi sayısı sınırsızdır. Kons menajerliği olan firmamız tüm Türkiye geneli ile çalışmakta, özellikle; Bursa konya gazinoları, İstanbul clubleri, Ankara pavyonları, izmir gece kulüpleri, Antalya‘da ki müzikholler, Balıkesir turistik gazinoları, Kahramanmaraş, Antep ve güneydoğudaki bir çok bar ve gazinoları ile çalışmaktadır. Özellikle ege ve marmara ile iç anadolu daki gazinolara hizmet vermekteyiz. Çalıştığımız mekanlar huzurlu, güvenilir ve eğlenceli iş ortamlarıdır.

yatılı bayan iş ilanları

Bizimle çalışmak istiyorsanız yapmanız gereken şey ilanın altında bulunan whatsapp ve telefon hattımızdan bizim ile irtibata geçmek olacaktır.

yatılı olarak bayan garson kons barmaid oryantal dansöz veya dansçı olacak bayanların Günlük net yevmiyeleri aşağıda ki gibidir.

 • Bayan Garson yevmiyesi 150 TL ile 200 TL arasında,
 • Bayan Kons yevmiyesi 250 TL ile 500 TL arasında,
 • Bayan Oryantal, dansöz ve dansçı 250 ile 500 TL arasında,
 • Bayan Barmeid ücretleri 150 TL ve 200 TL arasındadır.
 • Bayan dansçı ücretleri ise 450 TL ve 600 TL  dir.

Yevmiyeler belirlenen fiyat üzerinden tecrübeye göre değerlendirilir, Günlük ödenir belirlenen yevmiyeler net fiyatlardır.

Sosyal olanakalar ise

 • Konaklama masrafları ,
 • Yemek ve gıda masrafları,
 • Ulaşım ve otobüs, uçak masrafları,
 • Eğer çalışacak bayanlar dilerse, sigortası kesinlikle yapılır.

Dolgun maaşlı yüksek ücretli bayan kons iş ilanları

İşe alınacak bayanlar da aradığımız özellikler aşağıda ki gibidir.

 1. İşe alınacak bayanların 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. En fazla yaş sınırı ise 30 Yaş tır,
 2. İşe girmek isteyen bayanların giyimine, kuşamına, kişisel bakım ve makyajına özen göstermesi gerekir,
 3. Bizimle çalışacak bayanların seyahat problemi olmaması gerekir,
 4. Yücel kons menajerlik acentesi çalışacak bayanların konaklama durumlarında gazino ile sizin adınıza anlaşır ve konaklamalı olarak kalacak bayanlar için konaklama probleminin olmaması gerekir.
 5. Çalışılacak ortamlar eğlence merkezleri olduğu için bayanların, diksiyon açısından iyi durumda olması gerekir ve sohbet etmeyi seven, işini severek yapan ve özen gösteren bayanlar ilk tercihimiz olacaktır.

Eğer dolgun yüksek maaşlı ve ücretli işler arıyorsanız ve de  yukarıdaki özellikler bende var diyen bayan iseniz lütfen aşağıdaki telefon numarasından bizimle irtibat kurunuz.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0532 746 50 96 Menajer Yücel ( kons ve gazino menajeri )

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com