kons iş ilanı

Kons İş İlanı Bayanlar için Gece Yüksek Yevmiyeli İş

Kons iş ilanı , kons olarak iş arayan; kons bayanlar için bir kons ilanıdır. Kons gazino menejerlik firması olan yücel menajerlik yüksek yevmiyeler ile seçkin kaliteli ve güvenli lüks gazino mekanlarında çalışacak kons bayan aramaktadır.

Kons iş ilanı, Bayanlar için gece yüksek yevmiyeli iş

Tüm Türkiye genelinde ki kons bayanlar bu ilana başvuru yapabilir. Kons Menajeri firması olan Yücel Menajerlik tüm Türkiye’nin en seçkin night clubleri, gazinoları, eğlence merkezleri, turistlik gazino, bar ve pavyonları ile çalışmakta, Türkiye de ki en nezih mekanlara yüksek yevmiyeli kons anlaşması yapmaktadır.

Eğlenerek para kazanmayı seven ve kons olacak bayanlar kons ilanı için bizimle iletişime geçerek işe başlayabilirler. Günlük en az 300 TL yevmiye ile kalacak yer sorunu olmayan, konaklamanın da Menejer firmamız ile anlaşması olan tüm gazinolar tarafından karşılanacağını bildirmek isteriz.

Gece kulüplerinde veya gazinolarda işini severek yapacak kons bayanlar arıyoruz. Bu sebeple;

Kons olarak çalışacak bayanlarda aradığımız özellikler aşağıdaki gibidir.

  • Fiziği düzgün, fiziksel bir problemi olmayan
  • 18 yaş – 30 yaş arasında olan
  • Sohbet etmeyi seven, konuşkan ve diksiyonu düzgün
  • Giyinişine özen gösteren, bakımlı ve titiz
  • Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven, güler yüzlü, neşeli, heyecanlı ve işini severek yapacak

Bayanlar kons ilanı başvurusu yapabilirler. Kons ilanı başvurusu için whatsapp hattı veya telefonlar aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Kons sitesi iş ilanı

Kons menajeri firmamız çalışacak kişi alımlarında, bayanların çalışacağı gazinolar ile personel arasında uygun iş anlaşmasını yaparak, personeli de kons acentesini de koruma altına alır. İşe başlayacak olan kons bayanların tüm sosyal güvence ve hakları, personel isteğine göre sigortası, kalacak yeri ve konaklamasını, yemek gibi tüm ihtiyaçlarını hazırlatacak şekilde iş imkanı sunar.

Yücel Menajerlik olarak Tüm Türkiye’ de ki gece kulüpleri, night club, bar, müzikhol, pavyon, turistik gazino gibi eğlence merkezlerinin seçkin olanlarına hizmet etmekteyiz. Eğer fiziğinize ve kendinize güvenen bir bayansanız ilanımızı dikkate alarak ilan aracılığı ile kons iş ilanı başvurusu yapabilir yüksek günlük net yevmiyeler alarak işe başlayabilirsiniz. kons bayan ilan başvurusu yapmak için lütfen whatsapp hattımızdan bize yazarak iletişime geçin veya Telefon numaramızı arayarak doğrudan başvuru yapın.  Ayrıca Facebook adreslerimizden de bizi takip edebilir oradaki bayan kons iş ilanları kısmına bakabilirsiniz.

İletişim için gerekli bilgileri aşağıda ve sayfanın sağında bulabilirsiniz.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?