Bayan kons iş ilanları

İstanbulda Bayan Garson Arayanlar

İstanbulda Bayan Garson Arayanlar son dönemlerde oldukça artış göstermektedir, bunun başlıca sebebi ise sektörde olan canlılık diyebiliriz. Bayan garson iş ilanları genel olarak ülkemizde Yücel menajerlik tarafından verilmekte ve hem iş arayan bayanlar iş bulmakta hem de elit mekanlar bayan garson bulmaktalar.

İstanbulda Bayan Garson Arayanlar

Gelişen eğlence mekanları sayısı aynı zamanda çalışan eleman sıkıntısını da beraberinde getirmektedir, bu sebeple özellikle bayan garson arayanlar oldukça fazlalaşmaktadır. Bu bağlamda organizasyon işlerini yürüten Yücel menajerlik ajansı ülkemizin tüm bölgelerinde büyük oranda hizmet vermektedir. Yücel menajerlik İstanbul kons ilanları da düzenleyerek, gazino ve barlar içinde konsomatris temini de yapmaktadır. Yücel menajerlik garson arayan mekanlara bulacağı bayan personel için bazı özellikleri de istemektedir.

İstanbulda Bayan Garson Arayanlardan İstenilen Kriterler

Öncelikle İstanbul bayan garson arayanlar olarak bayanın 18 yaş üstü ve 40 yaş altında olmaları şarttır.

Konuşması hoş, güler yüzlü ve sevecen olmalı, müşterilerle diyaloğu iyi olmalıdır.

Giyim ve kuşam güzel ve çekici olmalı, mekana uygun kıyafetler seçmelidir.

Sağlık ya da fiziki problemi olmamalı, görünüşünde aksaklık olmamalıdır.

Seyahat sorunu olmamalı ve rahatça farklı mekanlarda çalışabilmelidir.

İstanbulda Bayan Garson Olarak Çalışacaklara Sunulan Kolaylıklar

Günlük ortalama yevmiye 250 TL ve 450 TL arasında olacaktır.

Ulaşım harcamaları, mekana gidiş ve gelişleri mekan üstlenecektir.

Tüm yeme ve içme masrafları işletme tarafından karşılanacaktır.

Yatma ve konaklama gazino iş ilanları verenler tarafından, mekan tarafından karşılanacaktır.

Tüm sosyal haklar verilecek, istenmesi durumunda sigorta verilecektir.

İstanbulda Bayan Garson Arayanlar Türkiye’nin birçok kentinde hizmet veren Yücel menajerlik İstanbul bayan garson ilanları vererek, İstanbul bölgesi içinde ivedi çalışmalar yapmaktadır. Garson olarak çalışacak bayanlara birbirinden farklı kazançlar sunulurken aynı zamanda yüksek kazanç elde etmeleri için, en iyi mekanda iş ayarlanacaktır. Yücel menajerlik güvencesinde çalışacak olan bayanlar, İstanbul’un en gözde elit mekanlarında çalışabilecekler. Garson işi arayanlar Yücel menajerlikle hemen iş başı yapabilirler. Tek yapmanız gereken ise 0542 795 95 65 ve 0532 746 50 96 numaralı telefonlardan Yücel menajerlik ajansı ile görüşmek ve kapsamlı bilgi almaktır. Yücel menajerlik direktörü, Yücel bey garson işi arayan bayanlar için en kolay yöntemle iş bulmalarını sağlayacaktır.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com