İstanbul Kons Bayan

İstanbul Kons Bayan iş ilanları mekanların çok fazla hareketli ve canlı olmasından dolayı, gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle en büyük ilimiz olan İstanbul kons iş ilanları vasıtasıyla, konsomatris bayan bulmaktadır. Bu alanda hem mekana kons bayan bulan, aynı zamanda konsomatris olarak çalışan bayanlara en iyi mekanı bulan Yücel menajerlik, bu sektörde lider konumda yer almaktadır.

İstanbul Kons Bayan

Gazino kons iş ilanları bilindiği gibi eskiden günümüze kadar aynı canlılığı ile devam etmektedir, sektöründe isim yapmış lüks ve elit mekanlar bu alanda Yücel menajerliği tercih ederek kons bulmaktadır. Yücel menajerlik ajansı elit mekanlara en iyi gazinoda çalışacak konsomatris bulurken, aynı zamanda konsomatrislere en iyi mekanları bulmaktadır. Bu alanda uzun yıllardır deneyimli şekilde hizmet sunan Yücel menajerlik, mekanlara bulacağı konsomatrisler den bir takım kriterleri de ön planda tutmaktadır. Özellikle İstanbulda kons ilanları verirken bu doğrultuda hareket etmektedir.

Gazinoda Kons Bayan Olacaklardan İstenilenler

Öncelikle kons olacak bayan 18 yaş üstü ve 40 yaş altında olmalıdır.

İstanbul gazino iş ilanları için müracaat edecek bayan sağlıklı ve fiziki sorunu olmamalıdır.

Giyimi ve kişisel bakımı çok iyi olmalı, mekana uygun giyim tarzını yakalamalıdır.

Konuşkan ve güler yüzlü olmalı, mekan müşterileri ile ilgilenmelidir.

Gazinoda Kons Olacak Bayanlara Verilecekler

Öncelikle istenmesinde durumunda sigortası hemen başlatılacaktır.

Yatma yeri için en iyi şekilde, konaklama sağlanacaktır.

Mekana gidiş gelişleri için ulaşım mekan tarafından sağlanacaktır.

Gecede ortalama 350 TL ve 650 TL arasında kazancı olacaktır.

Tüm bu haklardan yararlanacak olan konsomatrisler, hemen şimdi İstanbul Kons Bayan iş ilanlarımıza müracaat edebilir ve hemen işe başlayabilirler. Yücel menajerlik gazinoda kons bayan ilanlarını verirken öncelik olarak, onların sosyal haklarını ve kazançlarını ön planda tutmaktadır. İstanbulda kons iş ilanları vasıtasıyla Yücel menajerliğe ulaşan her bayan hızlı bir şekilde en lüks mekanda iş başı yapabilecektir. Yücel menajerlik ajansı iş başvurularında tecrübeli veya tecrübesiz herkesi kabul etmektedir. WhatsApp 0542 795 95 65 ve 0532 746 50 96 numaralı telefondan Yücel beye ulaşarak, iş hakkında geniş bilgi alabilirsiniz. Yücel menajerlik ajansı güvencesinde, Türkiye’nin en lüks ve elit mekanlarında iş başı yapabilirsiniz.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com