Bayan Garson, Oryantal, Kons İş İlanları

Bayan Garson, Oryantal, Kons İş İlanları ile acentemize başvurarak Akçay, Ören, Burhaniye, Güre ve Tüm Edremit Körfezi’nin seçkin ve turistik gazinolarında çalışmak üzere kons, konsomatris, oryantal dansçılar ve bayan garsonlar işe alınacaktır.

Bayan Garson, Oryantal, Kons İş İlanları

Bayan Garson, Oryantal, Kons İş İlanları için Ücretler dolgundur
İsteyenlere kesinlikle sigorta yapılır.
Şehir dışından gelip çalışmak isteyen bayanların konaklaması tarafımıza aittir.
Deneyimli, deneyimsiz, tecrübeli, tecrübesiz bayan kons, oryantal, garson alınacaktır.
En düşük fiyat 350 TL Net fiyattır. Günlük ücretler deneyime göre yine net ücretler ile şekillenmektedir.
Yevmiyeler günlük olarak verilmektedir.

Bayan Kons, konsomatris, garson ve oryantal dansçılar için aranan özellikler aşağıdadır.

  • Giyimine özen gösteren,
  • Kişisel bakımına özen gösteren,
  • 18 yaş üstü,
  • Seyahat engeli olmayan,
  • Diksiyonu düzgün,
  • Fiziksel olarak düzgün.

Bayanlar işe alınacaktır

Yevmiyeler günlük olarak verilir. Bütçeler yüksek ve nettir. Yeni işe başlayan bayanlar için en düşük günlük ücret 350 TL dir. Fiyatlar yarı yarıya ( yarıcı ) sistemde 800 TL ile 1500 TL ye kadar günlük olarak değişmektedir. İlan Türkiye genelidir. Özellikle Edremit, Ören, Burhaniye, Akçay, Güre, Balıkesir, Bursa, İzmir, Ankara, İstanbul, Adana, Antalya ve Muğla için Daha fazla personel ihtiyacı vardır. Çalışacak bayanlar konaklamalı olarak çalışacaktır. Konaklamalar ve tüm sosyal haklar çalışacağınız mekanlara aittir ve Yücel Menajerlik Güvencesi ile bu imkanlar sağlanmaktadır. Detaylı Bilgi için lütfen whatsapp hattımızdan veya telefon ile arayarak bizden bilgi alınız.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0532 746 50 96 Menajer Yücel

İlanımız Tüm Türkiye olmak üzere( Samsun, Zonguldak, Ankara, Kayseri, Kırşehir, Kırıkkale, Afyon, Kütahya, Antalya, Mersin, Uşak, Burdur, Isparta, Denizli, Aydın, İstanbul, Bursa, Balıkesir ) tüm gazinoların seçkin elit gazino ve gece kulüpleri için geçerlidir. Yücel Menajerlik tüm Türkiye’de ki en seçkin gece kulüpleri ve turistik gazinoları ile çalışmaktadır.

Bizimle çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajerliğimiz güvencesi altında çalışabilirler. Yücel Menajerlik Çalıştığı tüm personeline sosyal hakları sağlatan bir gazino menajerlik acentesidir. Garson olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşlarımız kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile acentemiz koruması ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

Gazinolarda yüksek fiyatlarla çalışmak ve geçiminizi bu şekilde sağlamak istiyor ve iş arıyorsanız yücel menajerlik güvencesi ile gazino ve dansçcı, Bayan Garson, Oryantal, Kons İş İlanları için bizi arayarak veya whatsapp hattımınıdan bize yazarak başvurabilirsiniz. Yücel Menajerlik olarak Tüm Sosyal Haklarınızı Koruyor ve çalışacağınız tüm firmalara bu güvencenin sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz. Yücel Menajerlik Gazinolarda Çalışarak Geçimini Sağlayan Bayanlar İçin En Güvenilir Gazino Menajerlik Acentelerinin Önde Gelen Firmalarındandır.

Yücel Menajerlik Bir Gazino Personel İşe Alım Menajerlik Sitesidir.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com