Ankara kons iş ilanları

Ankara kons iş ilanları

Ankara kons iş ilanları tüm türkiye için geçerli fakat ankarada özellikle aradığımız iş ilanıdır. İlanımız Ankara şehir dışı gazino, bar, müzikhol, pavyon, club, gece kulübü, night club gibi eğlence yerlerinde çalışacak bayanlar için geçerlidir.

Ankara kons iş ilanları

Ankara kons iş ilanları dalında bayanlar için iş fırsatı sunuyoruz. Ankara şehir dışı ve çevresinde ki ilçe pavyon, gazino, müzikhol ve night clublerde çalışmak üzere bayan kons personeller işe alacağız. Başvurular için firmamız iş ilanları sitelerindeki ilanlara bakabilirsiniz.

Ankara kons bayan iş ilanları

Bakımlı kendine güvenen fiziği düzgün diksiyonu iyi durumda, 18 yaş üstü ve 30 yaşları arasında olan seyahat engeli olmayan bayanlar işe alınacaktır. Ankara çevresinde bulunan gazinoları için oryantal, dansöz, kons, bayan vokaller, bayan garsonlar işe alacağız. iş ilanımıza başvuru yapabilmek için telefon numaramız dan bize günün 24 saati çekinmeden arayarak detaylı bilgi alabilir veya bize başvuru yapabilirsiniz.

ankara kons menejerleri arasında yerini ilk sıralarda alan yücel menajerlik Türkiye geneli çalışmalarında da lider firma özelliğini koruyarak, sürekli kendini geliştirerek sizlerle birlikte büyümeye devam etmektedir. Ajansımız, bünyesinde çalışan sayısıyla büyük bir aile oluşturmuştur. Sizde bu aile içinde yer almak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise ve de aşağıdaki genel koşullara sahipseniz Ankara kons iş ilanları müracaatlarınızı bekliyoruz.

Ankara kons iş ilanları için Genel ve sağlık koşulları:

  • Deneyimsiz bayan arkadaşlarda ilanlarımıza başvuru yapabileceklerdir
  • Sohbet etmeyi seviyor olmak ve konuşkan olmanız gerekmektedir
  • Boy ve kilonuz orantılı olmalıdır
  • Boy en az 155 en fazla 180 olması gereklidir
  • Vücudunuzun görünen yerlerinde herhangi bir yara izi, faça, sakatlık bulunmamalıdır
  • Güler yüzlü olmak somurtkan olmamak gereklidir
  • Bakımlı ve güzel giyinmeyi seviyor olmalıdır

Eğer yukarıda belirtmiş olduğumuz şartlar bende var diyorsanız aşağıdaki pozisyonlar için bizi günün 24 saati arayabilir Ankara kons iş ilanları başvurusu yapabilirsiniz

bayan garson: 200 tl

barmaid: 200 tl

dansçı kız: 450 500 600 tl ( direk dansçısı ve striptizci kızlar için geçerli yevmiyelerdir )

konslu solist: 500 600 700 tl

kons bayan: 350 400 450 500 tl

oryantal: 350 400 450 500 tl

Not: yevmiyeler kişinin deneyim ve görselliğine göre değişim göstermektedir. Kalacak yer mekanlar tarafından karşılanacaktır

Whatsapp: 0530 399 99 09 / Tel: 0530 399 99 09 Menajer Yücel ( kons menejerleri )

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com